Zazimování begóniíZazimování begónií Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 01.12. 2022
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o kompresní tvarující legíny Victoria od Dentimedshop

3.10. - 9.10. 2022 | Aktuální soutěže

Dentimedshop
Dámské kompresní legíny Victoria zeštíhlují postavu, působí preventivně proti celulitidě a lipedému. Svým zpracováním vás nadchnou. Pečujte o svou postavu a buďte přitom sexy!

Celodenním sezením nebo stáním naše nohy trpí. Je otázkou času, kdy se ozvou bolesti nohou a otoky, případně se objeví křečové žíly. Kompresní produkty mají skvělou funkci. Příznivě ovlivňují cirkulaci v žilním a lymfatickém systému. Krev se nehromadí v dolních končetinách, ale putuje dále do těla.
Dámské kompresní legíny Victoria


Legíny Victoria jsou určené k běžnému dennímu nošení, ale užijete je i při sportu, fitness aktivitách, při regeneraci i relaxaci.
 
    • Formují a zeštíhlují postavu
    • Kvalitní materiál a zpracování pro nejvyšší komfort při nošení a maximální zachování tvaru i po mnohonásobném praní. Rychleschnoucí materiál má termoregulační vlastnosti a odvádí vlhkost
    • Sportovně laděný střih

Tip!
Alfou a omegou je u komprese výběr správné velikosti. Přeměřte se a údaje porovnejte s rozměrovou tabulkou. Pokud jedna z naměřených obvodových mír zasahuje do větší velikosti, volte velikost legín právě podle této míry.


Dámské kompresní legíny Victoria
Pravidla soutěže:
Soutěž o Dámské kompresní legíny Victoria probíhá od pondělí 3. října do neděle 9. října.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají kompresní tvarující legíny Victoria od eshopu Dentimedshop.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 10. října  2022 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 10. listopadu 2022 na adresu uvedenou u nás v registraci. Nápovědu najdete na stránkách Dentimedshop.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !