Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 12.04. 2021
Dnes má svátek Julius
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o luxusní čokolády RUDOLF BRAUN 1899

5.04. - 11.04. 2021 | Aktuální soutěže
RUDOLF BRAUN 1899Vyhrajte balíček belgické čokolády RUDOLF BRAUN 1899. Pro milovníky kvalitní mléčné i hořké čokolády jsme vytvořili lahodnou recepturu, abyste si mohli co nejvíce užít chuť kvalitní čokolády bez přidaných přísad. Už při rozbalení ucítíte vůni, která si Vás okamžitě získá a kterou nelze nahradit žádnou chemií. Dobrou chuť!


Balíček obsahuje balení belgických čokoládových

mořských plodů a ručně vyráběné originální

 belgické pralinky v hořké, mléčné a bílé čokoládě.


Belgické pralinky v hořké, mléčné a bílé čokoládě.

Belgické pralinkyV luxusním balení objevíte několik jedinečných ručně vyráběných belgických pralinek. Různé kombinace mléčné, bílé a hořké čokolády vás překvapí svou okázalou chutí. Při každém soustu chcete ochutnat další jedinečné spojení sladkého karamelu, marcipánu, lískových oříšků nebo mandlí. Nádherný dárek, který potěší nejen krásným balením, ale hlavně výtečnou čokoládou.

Belgické čokoládové mořské plody.

Mořské plody jsou oblíbené nejen u nás, ale i po celém světě.  A jelikož jsme výrobci luxusní belgické čokolády a jsme zvyklí dodávat na trh pouze to nejlepší, vytvořili jsme pro vás originální recepturu mořských plodů se 44procentním obsahem oříšků v náplni.  V krásném zlatém balení naleznete nejen kvalitu, ale s láskou vyrobené mořské plody. Doporučujeme jako krásný dárek blízkým nebo pro formální událost.

RUDOLF BRAUN 1899

Pravidla soutěže:
Soutěž o luxusní čokolády RUDOLF BRAUN 1899 probíhá od pondělí 5. dubna do 11. dubna 2021.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balíček luxusní čokolády RUDOLF BRAUN 1899.čokoláda RUDOLF BRAUN 1899


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 12. dubna 2021 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 29. dubna 2021 na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu naleznete na webu www.chocolandia.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !