Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Kdy se letos slaví Den otců 2024?Kdy se letos slaví Den otců 2024? Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 30.05. 2024
Dnes má svátek Ferdinand
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o luxusní regenerační krém NeoVitalia

1.04. - 7.04. 2024 | Aktuální soutěže

NeoVitalia
Jarní DETOX pro vaši pleť


Jaro je obdobím regenerace a oživení a dychtí po něm i naše pokožka. Zimní počasí, nedostatek slunce, vítr a mráz pokožku vyčerpávají. Následky se projeví už s příchodem jara a k těm nejčastějším patří dehydratace, zvýšená citlivost, ztráta elasticity i zdravé barvy, která souvisí s prokrvením.

NeoVitaliaNenechte nežádoucí projevy bez povšimnutí a dopřejte pokožce možnost intenzivní regenerace.

NeoVitalia je luxusní regenerační krém hedvábné textury s mořským oligo kolagenem pro obnovu vitality. Intenzivně podporuje regenerační procesy v pokožce a pomáhá ji získat pevnost, elasticitu a zdravý vzhled.

Obsažený oligo kolagen spolu s vitamínem C, extrahovaným z plodů šípku, mají přímý vliv na revitalizační procesy pokožky a její omlazení, zatímco blahodárný enzym SOD (superoxid dismutáza) pleť projasní a vrátí ji zdravý vzhled i barvu. Díky kombinaci ušlechtilých olejů je NeoVitalia bohatým krémem, který dopřeje pokožce dostatečnou dávku výživy, vyhladí ji a pomůže obnovit její kontury. Krém je primárně určený pro noční použití a jeho účinky jsou patrné po každém probuzení.
Pleť je vyhlazená, hydratovaná a svěží – vítaný bonus pro úspěšný den, nemyslíte?

Regenerační účinky krému můžete dále podpořit, pokud ho budete kombinovat s maskou NeoVitalia. Pro jarní DETOX vytvářejí ideální dvojici. Vyzkoušejte!  
 

Pravidla soutěže:
Soutěž o luxusní regenerační krém NeoVitalia probíhá od pondělí 1. dubna do neděle 7. dubna 2024. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

2 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají luxusní regenerační krém NeoVitalia od SynCare.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne  8. dubna 2024 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 5. května 2024 na adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdete na stránkách kosmetiky SynCare
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !