Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 17.01. 2022
Dnes má svátek Drahoslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o motivační knihy Pětiminutový deník vděčnosti a Malé kroky s velkým účinkem

14.06. - 20.06. 2021 | Aktuální soutěže
Pětiminutový deník vděčnostiPětiminutový deník vděčnosti

pro více radosti, stěstí a optimismu

Godkin Sophia


Někdy stačí 5 minut, abychom se na svůj život podívali úplně jinak. Díky tomu, že je budete věnovat vyplnění tohoto deníku, vnesete do svého života optimismus, vděčnost, duševní klid a štěstí. Pomůže vám to začít si všímat malých i velkých radostí v životě, které byste jinak mohli považovat za samozřejmost.Malé kroky s velkým účinkemMalé kroky s velkým účinkem

Minimálními změnami k maximální spokojenosti

Junge Miriam


V dnešní době je moderní žít zdravě, chovat se ohleduplně k životnímu prostředí, nepít alkohol, nekouřit, sportovat, být vyrovnaný a šťastný. Nejlépe všechno najednou a hned. Ale jak to udělat? Zkuste začít prvním krokem, který nemusí být zdaleka tak obrovský, jak si myslíte. Díky drobným změnám ve svém životě a troše tréninku totiž zdoláte téměř cokoliv!


Pravidla soutěže:
Soutěž o motivační knihy Pětiminutový deník vděčnosti a Malé kroky s velkým účinkem probíhá od pondělí 14. června do neděle 20. června 2021.
Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá jednu z výše uvedených  motivačních knih: Pětiminutový deník vděčnosti nebo Malé kroky s velkým účinkem.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 21. června 2021 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. července 2021 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách nakladatelství Grada
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !