Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 01.07. 2022
Dnes má svátek Jaroslava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o nové CD s písněmi ze seriálu ZOO

9.05. - 15.05. 2022 | Aktuální soutěže

seriál ZOO


Seriál ZOO se dočkal vlastního CD, nazpívala ho Eva Burešová


Na závěr každého dílu seriálu ZOO se Eva Burešová promění v Lady X a za doprovodu klavíristy Lukáše v podání Václava Noida Bárty odzpívá část songu. A Noid za klávesy nesedí náhodou, jelikož on může za to, jak staré známé pecky zní v novém kabátě.

Fanoušci seriálu jsou z předělávek písniček nadšení a dožadovali se jejich celé verze, přání bylo vyslyšeno.
Eva BurešováSeriál ZOO tak přichází s 12 písničkami, které Eva Burešová nazpívala a Václav Noid Bárta zaranžoval a nahrál. „Hudba má kouzelnou moc spojit všechno dohromady, napříč všemi generacemi nebo jazyky. Naše deska písní k seriálu ZOO přivede starší generaci do hezkých vzpomínek a zároveň té mladší generaci představí písně, které již třeba ani nemohli znát a poznají je díky tomu i v novém kabátě. I já jsem díky seriálu byla seznámena s písněmi, které poslouchala v mém věku maminka, a tak je teď posloucháme společně,“ prozrazuje zpěvačka, která se na obal desky nechala zajímavě zachytit fotoaparátem. Napůl Eva, napůl vlk. Napůl maskovaná Lady X, napůl Viky. „Myslím, že to hezky tu myšlenku ZOO, mě a všechno kolem vystihuje.“ A proč vlk? „Obdivuju je. Jak říká indiánský horoskop, vlk je zvíře, které je velmi citlivé, drží se stranou, působí nepřístupně. Může za to ale jeho plachost a také obava z toho, že někdo zneužije jeho důvěru. Citlivost je však i jeho silnou stránkou. Je empatický a starostlivý, umí dobře vycítit potřeby ostatních a svým blízkým je vždy připraven pomoci. A pokud je nejhůř, stane se z něj šelma ochotná tvrdě bojovat a dát najevo svou sílu,“ objasňuje Burešová přebal desky, která samozřejmě půjde do světa s patřičnou parádou.
Křest CD i s autogramiádou se konal 29.dubna v ZOO Dvůr Králové nL.

Pravidla soutěže:
Soutěž o nové CD s písněmi ze seriálu ZOO probíhá od pondělí 9. května do 15. května dubna 2022.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají nové CD s písněmi ze seriálu ZOO, které nazpívala Eva Burešová.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 16. května 2022 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 15. června 2022 na adresu uvedenou u nás v registraci.
 

Nápovědu najdete na stránkách seriálu ZOO
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !