Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 05.12. 2023
Dnes má svátek Jitka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o novou řadu cestovních her Pytlíczech

31.07. - 6.08. 2023 | Aktuální soutěže
autorka Táňa Sekerková

Pytlíczech – nová řada cestovních her vytvořená designérkou a cestovatelkou Táňou Sekerkovou


Nejen pro všechny milovníky přírody, cestování a designu připravila česká firma EFKO-karton novou řadu her a hlavolamů s originálním názvem Pytlíczech . Design této edice svěřila grafické designérce a cestovatelce Táně Sekerkové. Ta do každé hry vtiskla autorskými ilustracemi malý příběh nebo vzpomínku ze svých cest. 

Na bavlněném pytlíku, který slouží jako praktické balení, tak můžeme najít například kresbu cesty, která vede k nepálsko-tibetským hranicím nebo vzpomínku na pláž v Portugalsku či nebe plné hvězd z cesty po Chile. Řadu různých her a hlavolamů Pytlíczech spojuje funkční minimalismus a přírodní materiály – bavlna, dřevo a kvalitní karton. Pytlíčky včetně komponentů jsou vyrobeny v České republice.

autorka Táňa Sekerková
Pravidla soutěže:
Soutěž o novou řadu cestovních her Pytlíczech probíhá od pondělí 31. července do neděle 6. srpna.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z Vás, kteří splní pravidla soutěže, získá dvě hry z nové řady cestovních her Pytlíczech od českého výrobce EFKO.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 7. srpna a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. srpna 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci. 


Správnou opověď najdete na stránkách nové řady her Pytlíczech
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !