Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 23.04. 2021
Dnes má svátek Vojtěch
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o nový výživný krém SynCare BioMineral pro suchou pleť

1.06. - 7.06. 2020 | Aktuální soutěže

SynCare


Suchá pleť je náchylnější k tvorbě drobných vrásek a vějířků. Ty se mohou objevovat už po 30 roce věku. Jsou následkem nedostatečného promazání a výživy pokožky zevnitř, kterou může nahradit vhodně zvolená péče.

Není to nic složitého, základem je zvolit si kvalitní ošetření podle typu pleti.
SynCareA jaké přípravky jsou nejvhodnější? Někdy bývá překvapením, že tolik populární olejíčky nemusí být zrovna ideální. Pro suchou pleť je totiž nejvhodnější bohatý krém, který kombinuje výživné a hydratační vlastnosti.

Expert na suchou pleť.


Nový krém bioMineral je určený pro suchou pleť se známkami dehydratace.
Perfektně zvládne to, co metabolismus suché pleti postrádá a dokáže ji dát to nejlepší v jednom kroku: výživu a hydrataci.

Pleť tento krém snadno přijímá, vyhlazuje se a přirozeně posiluje svoji ochrannou bariéru. K tomu pomáhá nejen pupalkový olej, ale i extrakt z chmele, vázaný na vitamín E. BioMineral působí antioxidačně a chrání pokožku před smogen, prachem a znečištěním. Tento moderní krém chrání, vyživuje a hydratuje suchou pleť během celého dne.
Zamezuje tvorbě předčasných vrásek a zanechává pokožku vyhlazenou a vláčnou bez známek vysušení a pnutí.

Seženete ho v lékárnách a kosmetických studiích SynCare.


Pravidla soutěže:
Soutěž o nový výživný krém SynCare BioMineral probíhá od pondělí 1. června do 7. června 2020.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá nový výživný krém SynCare BioMineral pro suchou pleť.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 8. června 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. června 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách kosmetiky SynCare
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !