Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 19.05. 2024
Dnes má svátek Ivo
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o oblíbený Fitness diář Fitshaker 2024

13.11. - 19.11. 2023 | Aktuální soutěže
Fitshaker diář 2024Vychází oblíbený Fitness diář Fitshaker

Pro rok 2024 poprvé v plnobarevném provedení 


Diář od firmy Fitshaker je oblíbeným průvodcem žen na cestě ke štíhlé postavě a zdravému životnímu stylu. Na jeho finální verzi se každoročně podílí  zkušení fitness trenéři, výživoví poradci a další odborníci.

V úvodu diáře je umístěna tabulka sloužící k záznamu pokroku, prostor pro nastavení cílů a plán k jejich dosažení. K dispozici jsou i praktické tabulky se zdroji bílkovin v rostlinné stravě a návody, jak připravovat obiloviny či využívat v kuchyni různé druhy olejů. Samostatná část je věnována pravidlům tzv. zdravého talíře, zahrnující i přehled toho, co a jaké míře by měl obsahovat.

Každý měsíc je připraven přehled dílčích cílů, výzva měsíce či chutný recept ze sezónních potravin. A ani tentokrát nechybí užitečné kalorické tabulky nejčastěji používaných potravin, nejoblíbenější fit recepty na obohacení jídelníčku a spoustu cviků s vlastní vahou. Na 304 stran záznamů a užitečných rad či tipů se vešly i další vychytávky. Mezi nimi například doporučení z lunárního kalendáře a klasické čínské medicíny, to-do list, nápady na dárky, antistresové omalovánky či inspirativní citáty.
Fitshaker diář 2024

Pravidla soutěže:
Soutěž o plnobarevný Fitness diář Fitshaker probíhá od pondělí 13. listopadu do neděle 19. listopadu 2023.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají oblíbený plnobarevný Fitness diář Fitshaker na rok 2024.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 20. listopadu výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 10. prosince 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Fitshaker
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !