První jarní den 2023První jarní den 2023 Kdy se změní zimní čas na letní v roce 2023?Kdy se změní zimní čas na letní v roce 2023? Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.03. 2023
Dnes má svátek Světlana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o ortopedické podlahy pro zdravé tělo od Spokonozka.cz

6.02. - 12.02. 2023 | Aktuální soutěže
Spokonožka.cz

Ortopedické podlahy jsou skvělou pomůckou nejen pro aktivaci chodidel, ale i celého těla. Jednotlivé dílky imitují zejména přírodní povrchy, např. kamínky, šišky, klacíky, jemnou trávu, ale třeba i luční louku, mušle, mech, kokos, vejce, a mnohé další.

Ortopedické podlahy se dají skvěle využít pro nácvik stoje, chůze a dobré rovnováhy, přispívají správnému vývoji dětské nohy a podporují zejména smyslové vnímání. Každý kousek je originál s jiným typem povrchu, přičemž do sebe všechny kousky zapadají jako puzzle. Děti si tak mohou dle své fantazie poskládat vlastní chodníček a zároveň u toho potrénovat jemnou motoriku a tím pádem i rozvoj řeči.

Spokonozka.cz„Chůze či správné cvičení na ortopedických podlahách také dobře funguje jako prevence vzniku např. plochonoží, propadení příčné či podélné klenby, či u dětí může předcházet vzniku valgózních kotníků či kolen,“ vyzdvihuje Soňa Barvenčíková, fyzioterapeutka z ordinace Fyzionožka ve Veltrusech se zaměřením na dětskou podologii. Pro děti může být taková chůze po podlahách zábavou, často ani nepostřehnou, že cvičí. S dětmi také můžete na podlahách cíleně hrát nejrůznější pohybové hry, např. twister, pán čáp ztratil čepičku či škatulata batulata.

V nabídce se nacházejí měkké, tvrdé i 3D balanční podlahy, které se doporučuje kombinovat. Je ale důležité vybrat vhodnou strukturu i tvrdost dle věku a případně i daného zdravotního problému. Nejmenší děti si na jemných površích trénují zvládání lehkých překážek, starší děti a dospělí si navíc například na 3D balančních podlahách procvičují stabilitu, rovnováhu, koordinaci a posilují střed těla.

Dospělí mohou ortopedické podlahy zařadit do svých běžných činností a pravidelně tak stimulovat chodidla a procvičit si celé tělo. Není nic jednoduššího než podložky umístit do prostoru, kde trávíte nejvíce času, např. u kuchyňské linky, pod pracovní stůl či do koupelny.  
Spokonožka.cz

Pravidla soutěže:
Soutěž o  ortopedické podlahy od Spokonozka.cz probíhá od pondělí 6. února do neděle 12. února 2023. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají  ortopedické podlahy pro zdravé tělo od Spokonozka.cz.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 13. února 2023 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 28. února 2023 na adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdete na stránkách Spokonozka.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !