Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 08.03. 2021
Dnes má svátek Gabriela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o pleťový zázrak Biofáze Calendula

18.01. - 24.01. 2021 | Aktuální soutěže
Máte problémy s pletí v rouškovém období?
Česká přírodní značka aromaterapeutické kosmetiky Nobilis Tilia doporučuje Biofázi a to konkrétně Levanduli nebo Calendula určenou pro vysušenou pleť. Stačí, když správně odpovíte na otázku a tři z vás získají řadu Calendula.

Blahodárné účinky Biofáze poznáte na pleti už po prvních ošetřeních. Jedná se totiž o unikátní metodu přírodního ošetření pokožky, založenou na ovlivňování enzymů přirozeně v ní obsažených. Významně snižuje oxidační stres, pomáhá uchovávat vitalitu pleti, posiluje její ochranu, podporuje regeneraci a přináší úlevu při celé řadě potíží. Biofáze je zajímavý tip na dárek pro ženu, která o sebe ráda pečuje.

Výjimečnost metody spočívá v tom, že výrobky neobsahují enzymy. Hlavními látkami, které enzymatickou aktivitu vyvolávají, jsou kompozice éterických olejů spolu s dalšími látkami v jednotlivých sérech. Synergické směsi obsahují pět až sedm různých druhů éterických olejů a výsledná vůně je prostě okouzlující. Díky účinkům přírodních éterických olejů ovlivňují přirozeným způsobem nejen stav pleti, ale také momentální náladu a psychickou rovnováhu.

Jednotlivá séra jsou rozdělena do praktických sad, které pomohou vyřešit šest nejčastějších problémů s pletí. Nanášejí se třífázově použitím tří synergických sér v pořadí Geranium, Tymián a závěrečné sérum, a to na odlíčenou pleť obličeje, krku a dekoltu. Kompletní nabídku Biofáze naleznete ZDE

Séra a způsob jejich vrstvení mají na pokožku prokazatelný účinek. Během domácí intenzivní kúry s nimi můžete vyřešit:
    • Oživení a projasnění ochablé a unavené pleti
    • Regeneraci po opalování
    • Revitalizaci pleti během zimy a mrazivého počasí
    • Detoxikaci pleti
    • Zlepšení stavu pokožky, která trpí nadměrnou suchostí a předčasnou tvorbou vrásek
    • Poruchy pigmentace
    • Problémy s akné, ekzémy, rozšířenými žilkami, jizvami a dalšími problematickými stavy
Biofáze
Pravidla soutěže:
Soutěž o pleťový zázrak Biofáze probíhá od pondělí 18. ledna do 24. ledna 2021.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají řadu Biofáze Calendula od Nobili Tilia.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 25. ledna 2021 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 25. února 2021 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu k soutěžní otázce naleznete na stránkách Biofáze Nobilis Tilia
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !