Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Blíženci - roční horoskop na rok 2023Blíženci - roční horoskop na rok 2023
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 07.06. 2023
Dnes má svátek Iveta a Slavoj
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o poukazy v hodnotě 1000 Kč na nákup v GrandOptical

2.04. - 8.04. 2018 | Aktuální soutěže

GrandOptical
Ve všech prodejnách GrandOptical najdete širokou nabídku dioptrických i slunečních brýlí a kontaktních čoček. Z nabízeného sortimentu si vybere opravdu každý. Nechybí ani možnost měření zraku kvalifikovanými optometristy, které po ceý duben probíhá zdarma! GrandOptical rovněž poskytuje nadstandardní služby jako GrandPojištění, bezplatný servis nebo záruku 100% spokojenosti.

Znáte rozdíl mezi optometristou, optikem a očním lékařem?


GrandOpticalNení-li Váš zrak už stoprocentní, Vaše první kroky by měly vést za optometristou, vysokoškolsky vzdělaným specialistou v oboru měření zraku. V GrandOptical je Vám v každé prodejně k dispozici bez nutnosti objednání kvalifikovaný optometrista. Nemusíte trávit čas v přeplněné čekárně očního lékaře. Optometrista provede vysoce odborné měření zraku včetně diagnózy. V případě, že je odhalena nemoc očí, doporučí Vás k očnímu lékaři.

Úkolem lékaře je totiž léčit nemoci očí, počínaje běžným zánětem spojivek a konče závažnými stavy, jako je například diabetická retinopatie. V případě, že je potřeba pouze korigovat běžnou oční vadu, jako jsou krátkozrakost či dalekozrakost, pak jste naprosto správně v rukou optometristy. Ten Vás po vyšetření pošle rovnou k optikovi. Optik odborně pomůže s výběrem těch správných brýlí nebo kontaktních čoček právě pro Vás.

Po celý duben probíhá v prodejnách GrandOptical měření zraku ZDARMA!
Nyní nově, pokud preferujete, se můžete k optometristovi objednat prostřednictvím online systému na www.grandoptical.cz.


Pravidla soutěže:
Soutěž o poukazy v hodnotě 1000 Kč na nákup v GrandOptical probíhá od pondělí
2. dubna do neděle 8. dubna 2018.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají poukaz v hodnotě 1 000 Kč na nákup v prodejně GrandOptical.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 9. dubna  2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 10. května 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách GrandOptical
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !