Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 01.12. 2021
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o přesný bezdotykový teploměr Helpmation

25.10. - 31.10. 2021 | Aktuální soutěže

bezdotykový teploměr Helpmation


bezdotykový teploměr Helpmation


Bezdotykové teploměry


Přesný bezdotykový teploměr Helpmation bezkontaktně změří teplotu lidského těla dětí i dospělých, teplotu povrchu předmětů, teplotu lahví s dětskou výživou, teplotu koupele nebo pokojovou teplotu do 1 sekundy za pomoci nejmodernější infračervené technologie. Metoda měření, kterou využívá bezdotykový teploměr Helpmation tzv. „temporal artery (TA)“ je přesnější a rychlejší než měření teploty ušním teploměrem a komfortnější než měření teploty klasickým teploměrem.

Již žádné zdlouhavé měření teploty v podpaždí, ani dospělý, ani dítě nevydrží držet teploměr ve správné poloze téměř 5 minut. Helpmation nabízí rychlé změření teploty za pouhou 1 sekundu.
Měření se provádí na středu čela ve vzdálenosti 3-5 cm a displej teploměrů mění barvu dle naměřené teploty. Takže mrknutím okna rychle zjistíte, zda máte teplotu v pořádku a displej svítí zeleně, nebo zda máte horečku a displej se rozsvítí červeně.
bezdotykový teploměr HelpmationPravidla soutěže:
Soutěž o bezdotykový teploměr Helpmation probíhá od pondělí 25. října do neděle 31. října.    Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají bezdotykový teploměr Helpmation JXB308, každý v hodnotě 1399,- Kč.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 1. listopadu 2021 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 28. listopadu 2021 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Více informací naleznete na stránkách bezdotykových produktů Helpmation
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !