Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 21.05. 2024
Dnes má svátek Monika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o přírodní doplněk stravy PRIMULUS

14.08. - 20.08. 2023 | Aktuální soutěže

Primulus
Tajemství krásy ukryté v biotinu


Biotin, známý také jako vitamin B7, je jedním z vitaminů B komplexu, které pomáhají udržovat tělo v rovnováze a celkově ho posílit. Přírodně se vyskytuje například ve vejcích, lososu a rajčatech.

Slovo „biotin" pochází ze starořeckého slova „biotos", které můžeme přeložit jako „život" nebo „výživa". Biotin je důležitou součástí tvorby keratinu, bílkoviny, která posiluje vlasy a nehty. Jeho hlavní funkcí je metabolizovat aminokyseliny, glukózu a mastné kyseliny v těle a vytvářet tak energii. Jinými slovy, přeměňuje potraviny na palivo pro tělo.

Primulus„Vitamín B7 je zázračným pomocníkem pro zdravou pleť a krásné vlasy. Dokáže posílit růst vlasů, zlepšit jejich texturu a přispět k regeneraci pokožky. Abyste využili výhod tohoto vitamínu, měli byste do svého jídelníčku zahrnout potraviny jako jsou vejce, losos a rajčata. Pokud se vám nedostává dostatečného množství vitamínu B7 z potravy, můžete zvážit i využití doplňků stravy," říká David Buchta propagátor zdravého životního stylu ze společnosti PRIMULUS GROUP, www.primulus.cz.

Péče o vlasy a nehty je důležitá nejen pro ženy. Doplněk stravy PRIMULUS tak dokáže podpořit mužskou vitalitu a udržet optimální hladinu hormonů v mužském těle.


Pravidla soutěže:
Soutěž o přírodní doplněk stravy PRIMULUS probíhá od pondělí 14. srpna do neděle 20. srpna 2023.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá přírodní doplněk stravy pro muže PRIMULUS.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 21. srpna a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. září 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdete na stránkách přírodního doplňku stravy PRIMULUS
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !