Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 21.05. 2024
Dnes má svátek Monika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o přírodní doplňky stravy PRIMULUS a FEMINUS

15.05. - 21.05. 2023 | Aktuální soutěže
Stárnutí je přirozenou součástí života a přináší sebou řadu změn. Některé změny jsou pozitivní a některé naopak negativní. S přibývajícím věkem je pro muže i ženy nezbytné seznámit se s podmínkami spojenými s těmito změnami, jelikož silně ovlivňují kvalitu života. Jedny z takových změn jsou i změny hormonální, které úzce souvisí s diagnózou menopauzy a andropauzy.

Jaké jsou 3 základní rozdíly mezi menopauzou a andropauzou?


1. Menopauza způsobuje neplodnost, andropauza nikoli
Je všeobecně známou skutečností, že nástup menopauzy obvykle znamená konec ženských biologických hodin. Schopnost otěhotnět klesá prakticky na nulu a v současné době je nevratná, nicméně probíhají výzkumy a studie, které testují možnost vytvoření dočasné plodnosti u žen, které menopauzu mají. Pokud se prokáže, že je to vhodná léčba pro většinu žen, mohlo by to znamenat obrovský rozdíl v léčbě nejen neplodnosti, ale i celkových příznaků menopauzy. „Ačkoli se obecně tvrdí, že andropauza může způsobovat impotenci nebo erektilní dysfunkci, pravdou je, že andropauza nebrání mužské schopnosti být plodný. Navzdory snížení hladiny testosteronu jsou muži stále schopni produkovat sperma, které je životaschopné pro plodnost,“ říká David Buchta z PRIMULUS.

FEMINUS
2. Hormony menopauzy se rapidně snižují, hormony andropauzy se snižují pozvolna
Menopauza je spojena s výrazným a rychlým poklesem hormonů spojených s tímto stavem. Po její identifikaci je běžné, že během několika měsíců dojde k poklesu estrogenu, progesteronu, testosteronu a folikuly stimulujícího hormonu, dokud ovulace úplně neustane. Pokud jde o andropauzu u mužů, rychlost změn hladin hormonů je ve skutečnosti poměrně pomalá a může trvat až několik let, než výrazný úbytek způsobí příznaky spojené s tímto stavem. Ve skutečnosti někteří muži nikdy nedosáhnou bodu, kdy by pociťovali nějaké závažné příznaky.

3. Menopauza se týká všech žen, andropauza postihuje jen muže s nízkou hladinou testosteronu
Na základě mechanismu, který vede k nástupu menopauzy v ženské anatomii, je pro všechny ženy nevyhnutelné tento stav zažít. Menopauza nastává obvykle u žen mezi 40. a 60. rokem života. V prvním případě se jedná o poměrně časné období, zatímco v druhém případě je považováno za pozdní. „Bylo zjištěno, že průměrný věk menopauzy v Evropě je 55 let, v Severní Americe 51,4 let, v Latinské Americe 48,6 let a v Asii 51,1 let,“ říká David Buchta z PRIMULUS. Naopak andropauza nemusí nutně postihnout všechny muže. Ve skutečnosti bylo zjištěno, že u většiny mužů nedochází k tak výraznému nebo rychlému poklesu testosteronu, aby byla andropauza diagnostikována.
PRIMULUS

Pravidla soutěže:
Soutěž o přírodní doplňky stravy PRIMULUS a FEMINUS probíhá od pondělí 15. května do neděle 21. května 2023.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají jeden z přírodních doplňků stravy - PRIMULUS nebo FEMINUS.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 22. května a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. června 2023 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Správnou odpověď naleznete na stránkách PRIMULUS
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !