Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 21.10. 2021
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o produkty od ekologické značky TvaLaska

27.09. - 3.10. 2021 | Aktuální soutěže
TvaLaska


TvaLaska


Manželé Nikola a Ctirad Sárovi v loňském roce, kdy řada podniků kvůli covidovým restrikcím bojovala o přežití, rozšířili svůj svazek o obchodní a začali vyrábět stoprocentně recyklovatelné podložky na jógu.

Udržitelnost je pro ně jednou ze základních hodnot, a proto po osmi měsících vývoje přicházejí pod hlavičkou značky TvaLaska i se sportovním oblečením, na jehož výrobu využívají materiály z plastů a sítí vylovených z moře. Sortiment nyní rozšiřují o unikátní ekologickou kolekci legín a topů. Samotný materiál, který na výrobu oblečení používají, vznikl ve spolupráci s evropskou firmou, která se výrobou látek zabývá již desítky let. Látka je vyrobena ze 78 % z econylu.

Celá eco kolekce je ručně šitá v řemeslné dílně v Beskydech. Aby manželé mohli vyrobit větší množství ekologické látky najednou, rozhodli se oslovit své současné i budoucí zákazníky prostřednictvím crowdfundingového portálu Hithit, kde si jejich oblečení nyní lze předobjednat za výhodnější cenu.
TvaLaska


Pravidla soutěže:
Soutěž o produkty od ekologické značky TvaLaska probíhá od pondělí 27. září
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají výhru dle pořadí:

1. místo: korálkový náramek TvaLaska
2.-3. místo:  Eco tričko TvaLaska


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 4. října  2021 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. října 2021 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách TvaLaska
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Hromada zlaťáků