Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 01.12. 2023
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o román plný vášnivé erotiky a krvavých tajemství Temná harmonie

11.09. - 17.09. 2023 | Aktuální soutěže


Temná harmonie

Laura Thalassa


Říše Desmonda a Callypso se nachází pod útokem armády Zloděje duší. Dlouho však nebudou obětmi, spíše jim svědčí role něčí noční můry… Trilogie Handlíř dospěla ke svému konci. Po románech Rapsodie a Neznámý žalm přichází ke slovu finální Temná harmonie.

Temnota se chystá pohltit vše. 

Zastaví ji dřív, 

než je navždy rozdělí?


Láska sirény Callypso a pána Noční říše Desmonda Flynna prošla těžkou zkouškou. Ona zemřela a on ji přivedl zpět k životu za cenu ztráty jejího lidství. Z Callypso se tak stala víla s mocí sirény. Krutost, jíž až dosud skrývala ve svém nitru, právě získala všechna esa ve hře.

Temná harmonie
Avšak Zloděj duší vtrhl do Jinosvěta v plné polní a jeho armáda mrtvých rozpoutala jatka v každé z magických Říší. Jeho cílem je absolutní vláda a především pak čest samotné Callypso. Pokud se jí zmocní, smrt je to poslední, čeho by se měla bát. Pokud si však zahráváte s ohněm, musíte počítat s možností, že shoříte v jeho nemilosrdném žáru…

Laura Thalassa zakončuje drsnou erotickou romanci, v níž je těžké odlišit dobré od zlého. Příběh ze světa víl, které svou bezohledností vůbec nepřipomínají bytosti z pohádek, vrcholí dramatickým soubojem lásky, temnoty a šílenství. Po Rapsodii a Neznámém žalu, se proto připravte na poslední kapitolu smyslné trilogie Handlíř nazvanou Temná harmonie.Pravidla soutěže:
Soutěž o román plný vášnivé erotiky a krvavých tajemství Temná harmonie probíhá od pondělí 11. září do neděle 17. září.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají knižní román plný vášnivé erotiky a krvavých tajemství Temná harmonie od nakladatelství Mystery Press.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 18. září a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. září 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci. 


Správnou odpověď najdete na stránkách nakladatelství Mystery Press
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !