Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 21.05. 2024
Dnes má svátek Monika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěž o školní kufřík Kores

11.09. - 17.09. 2023 | Aktuální soutěže
kufřík KoresKores nabízí školní potřeby, které jsou svým účelem zaměřené na rozvoj předškoláků a výuku školáků. Vedle oblíbených lepicích tyčinek v nových pastelových barvách rodiče a jejich děti jistě potěší například jumbo produkty s charakteristickým ergonomickým tvarem, díky kterému se dobře drží v malé ruce, a napomáhají tak dětem zdokonalovat se v psaní i kreslení.
soutěž Kores

Nové obaly s kolážemi


Kvalitu školních potřeb určuje nejen použitý materiál a dosažené vlastnosti, ale také účelný design. Kores proto přichází s novými obaly, jejichž hlavním prvkem je koláž. Obal každého produktu má svůj motiv a vypráví svůj příběh ze světa vesmíru, přírody i historie prostřednictvím koláže. Pastelky, fixy, voskovky, vodovky, tempery i plastelína s koláží tak budí pozornost, vyvolávají emoce, inspirují tvůrčího ducha.  

Hrací kolážová mapa


Nové obaly s kolážemi zároveň hrají hlavní roli v podzimní kreativní soutěži Kores, které se mohou zúčastnit jednotlivci (děti i dospělí), rodiny, celé třídy ve škole i další organizované skupiny s dětmi. Úkolem soutěžících je vytvořit vlastní koláž s hrací kolážovou mapou (k dispozici v partnerských obchodech nebo na webu) – vymyslet vlastní příběh pro hrdiny z obalů školních potřeb této oblíbené značky a přenést ho na papír.

Kreativita a realizace nápadů


Společnost Kores, rakouská rodinná firma se 136letou tradicí, působí na českém trhu již 30 let a v současné době patří mezi významné značky školních i kancelářských potřeb ve více než 80 zemích. Na trh dodává přes 500 produktů ve dvanácti produktových kategoriích, které spotřebitele podporují v kreativitě a realizaci jejich nápadů. Vyrábí je ve dvou závodech, v mexickém Mexico City a v jihočeském Strmilově. Právě ve Strmilově se pro celý svět vyrábí i oblíbené lepicí tyčinky Kores, jediné lepicí tyčinky české výroby.
hrací mapa Kores


Pravidla soutěže:
Soutěž o školní kufřík Kores probíhá od pondělí 11. září do neděle 17. září 2023.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá školní kufřík s potřebami Kores v hodnotě 599 Kč.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 18. září a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. září 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci. 


Správnou odpověď najdete na stránkách Kores
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !