Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.09. 2021
Dnes má svátek Oleg
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o sladko-kyselou jarní nadílku pro koledníky

22.03. - 28.03. 2021 | Aktuální soutěže

HARIBO

Otužilé sněženky jsou spolehliví poslové jara. Jakmile prorazí zmrzlou půdu, znamená to, že se můžeme těšit na brzký rozpuk přírody a s ním nadcházející Velikonoce.

A protože sněženky už o sobě dávají vědět, nastal čas začít plnit ošatky pro malé i velké koledníky, kteří k vám nejspíš na Velikonoční pondělí přijdou hodovat. V ošatce vám nesmí chybět zdobené kraslice, perník a ani sáček želatinových bonbonů Haribo, které se těší popularitě již více než sto let. Zapojte se do soutěže a vyhrajte mix bonbonů od společnosti Haribo. Těšit se můžete na pytlíčky Wummis, ve kterých koledníci najdou různobarevné žížalky v kombinaci příchutí jahoda a ananas, pomeranč a meruňka a malina a citron i zmenšené verze Haribo Miami Fizz, sladko-kyselé plátky připomínající jarní duhu plnou ovocných příchutí.
HARIBO velikonoce

Pravidla soutěže:
Soutěž o sladko-kyselou jarní nadílku HARIBO probíhá od pondělí 22. března do 28. března 2021.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček sladko-kyselé jarní nadílky Haribo pro koledníky.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 29. března  2021 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 29. dubna 2021 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Více informací o produktech i správnou odpověď na soutěžní otázku
najdete na www.haribo.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !