Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 08.12. 2023
Dnes má svátek Květoslava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o Směs éterických olejů Úleva při PMS

25.09. - 1.10. 2023 | Aktuální soutěže

přírodní kosmetika Nobilis Tilia

V nabidce od Nobilis Tilia najdete tři nové Bio éterické oleje, které jsou také základem dvou nových a dokonale vyvážených aromaterapeutických směsí – Úleva při PMSOpora při menopauze.

Směsi éterických olejů jsou výsledkem pečlivé práce odborných aromaterapeutů. Na rozdíl od mnoha dostupných směsí na trhu, které slouží pouze pro navození příjemné atmosféry, se Nobilis Tilia soustředí na směsi terapeutické, aktuálně tedy pro celkovou podporu na fyzické i psychické úrovni každé ženy.

Jedinečnou Směsí éterických olejů Úleva při PMS chce Nobilis Tilia pomoci až 90 % žen, které trápí syndrom PMS. Inhalace nebo masáže pomohou ženám s náladovostí, podrážděním, uleví od bolestí podbřišku, beder, nebo od křečí či nevolností. Směs éterických olejů Opora při menopauze nabízí pomoc zejména zralým ženám – vyrovnává hladinu hormonů, zmírňuje stres a kolísání nálad, pocitově ochlazuje.
Směsí éterických olejů Úleva při PMS


Pravidla soutěže:
Soutěž o Směs éterických olejů Úleva při PMS probíhá od pondělí 25. září do neděle 1. října 2023.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá Směs éterických olejů Úleva při PMS od Nobilis Tilia.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 2. října výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 28. října 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdete na stránkách přírodní kosmetiky Nobilis Tilia
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !