Kdy se změní zimní čas na letní v roce 2023?Kdy se změní zimní čas na letní v roce 2023? Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 25.03. 2023
Dnes má svátek Marian
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o SynCare Hydratační gel s arganovým olejem, skvalanem a jojobou

13.03. - 19.03. 2023 | Aktuální soutěže

Je tady jaro.

A co na to vaše pokožka?


Kdy jindy, než na jaře se můžete v ranním oparu třást zimou v teplém kabátu, abyste sotva za pár hodin zjistili, že nejen kabát, ale dokonce ani svetr nepotřebujete a můžete chodit jako v létě jen v tričku? Denní rozdíly teplot bývají mimořádné, a běžně přesahují 15°C nahoru a dolů.

Když je zima či teplo, prší nebo fouká, přizpůsobíme tomu naše oblečení, které chrání tělo i pokožku. Tam kde pokožka zůstává „nahá“ je třeba vhodná péče.
Jak se ale zachovat v případech, kdy celý rok proběhne v jednom jarním dnu?

Velké denní změny teploty. Teplotní rozdíly jsou mimořádné a pleť bez vhodné kosmetické péče a ochrany nemá schopnost se rychle přizpůsobit.

Sluneční záření. Slunce na jaře stoupá stále výš a s tím souvisí zesílení intenzity jeho paprsků. Jarní spálení pleti je snadné, zvláště když je v pokožce po zimě nedostatek ochranného pigmentu. Současně nesmíme zapomínat, že nepříznivě na kůži působí nejen UV záření, ale také zvýšené teplo ze slunce. Na výlety do hor si určitě přibalte ochranný Zinci SUN.

Délka dne. S prodlužující délkou dne se mění některé biorytmy a jarní únavu pociťuje i kůže. Dne přibývá příliš rychle, tělo se tomu snaží přizpůsobit a vydává příliš mnoho energie. I proto se kůže na jaře zdá „povadlejší“ a často trpí ztrátou vitality, bývá křehčí a sušší a vyžaduje hydrataci i výživu.

Jarní stres. Mnozí z nás se v jarních měsících doslova probouzejí ze zimního klidu a snaží se dohnat vše, co v zimě zanedbali. To s sebou přináší i zvýšenou psychickou zátěž, která vyúsťuje do stresu, který se projevuje i na kůži. Typickým projevem vnitřního stresu je zvýšení citlivosti pokožky a často se přidává také nepříjemné svědění.

Klimatické změny. Díky globální změně klimatu prší u nás na jaře méně a často se zima jakoby přelévá rovnou do léta. I tento faktor představuje pro kůži velkou stresovou zátěž. Rychle klesá především přirozená hydratace pokožky.
Jarní péče se SynCare


Pravidla soutěže:
Soutěž o SynCare Hydratační gel probíhá od pondělí 13. března do neděle 19. března.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají SynCare Hydratační gel s arganovým olejem, skvalanem a jojobou.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 20. března 2023 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. dubna 2023 na adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdete na stránkách kosmetiky SynCare
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Pomlázka