Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Zazimování begóniíZazimování begónií Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 27.11. 2022
Dnes má svátek Xenie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o veselá pyžama Dedoles pro celou rodinu

21.11. - 27.11. 2022 | Aktuální soutěže
Dedoles

S Dedolesem se sladíte i v noci


Spánek je velmi důležitou součástí našeho života. Pro naše tělo je to způsob relaxace a regenerace. I správné noční oblečení může dopomoci k tomu, abyste se dobře vyspali. Jestli hledáte pohodlný a zároveň stylový outfit na noc, veselá pyžama od Dedoles jsou tou správnou volbou. Zabezpečí všem členům rodiny dobrou náladu a příjemný pocit na pokožce.

Pyžama jsou z 95 % vyrobena z organické bavlny a doplní je praktický žebrovaný spodní lem. Stačí si už pouze vybrat z milých a nápaditých designů a nechat se odnést do světa snů. Stejný motiv mohou nosit pánové, jejich drahé polovičky a malé ratolesti.

Více informací na www.dedoles.cz
veselá pyžama
Pravidla soutěže:
Soutěž o veselá pyžama Dedoles probíhá od pondělí 21. listopadu do neděle 27. listopadu 2022.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají veselé pyžamo Dedoles dle vlastního výběru - dámské, pánské nebo dětské.


Dedoles
Vyhodnocení soutěže proběhne dne 28. listopadu  2022 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. prosince 2022 na adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdete na stránkách Dedoles

Soutěžní otázka
Veselé dámské pyžamo Kvetoucí louka má:
krátký rukáv
dlouhý rukáv
motiv vlčích máků
Pro účast v soutěži musíte být přihlášená
Pokud ještě u nás nemáte účet, můžete se zaregistrovat


Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !