Kdy se změní zimní čas na letní v roce 2023?Kdy se změní zimní čas na letní v roce 2023? Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 27.03. 2023
Dnes má svátek Dita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vodítko a obojky s technologií SeatBelt Buckle od hračkářství Hamleys

5.12. - 11.12. 2022 | Aktuální soutěže
vodítko a obojek BATMAN

Pro čtyřnohé mazlíčky


obojek a vodítko MinnieUdělejte radost sobě i svému čtyřnohému mazlíčkovi a pořiďte si originální obojky a vodítka značky Buckle-Down. Nejenže mají jedinečný design s motivy oblíbených filmových a komiksových hrdinů, jakými jsou Batman, Superman, Mickey Mouse či Minnie, nebo třeba Harry Potter, ale také disponují neobvyklým ale pohodlným kovovým zapínáním s technologií Seat Belt Buckle, kterou známe z bezpečnostních pásů v automobilech.

Obojky i vodítka jsou navíc vyrobeny z odolného materiálu automobilových pásů, tudíž se nemusíte obávat opotřebení nebo rozžvýkání. K dispozici jsou na všechny velikosti pejsků. Cena obojku je 799 Kč a u vodítka je pak podle délky 549 nebo 649 Kč.

K zakoupení jsou v Hamleys Praha nebo na www.jabadaba.cz

obojky a vodíky pro pejsky

Pravidla soutěže:
Soutěž o vodítko a obojky s technologií SeatBelt od hračkářství Hamleys probíhá od pondělí 5. prosince do neděle 11. prosince 2022.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají výhru dle pořadí:

1. místo: set Buckle-Down (vodítko i obojek s technologií SeatBelt Buckle)

2.-3. místo: obojek pro psa s technologiíSeatBelt Buckle


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 12. prosince  2022 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 23. prosince 2022 na adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdete na stránkách hračkářství Hamleys nebo na www.jabadaba.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Pomlázka