Kdy se změní zimní čas na letní v roce 2023?Kdy se změní zimní čas na letní v roce 2023? Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 27.03. 2023
Dnes má svátek Dita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte a nechte se hýčkat na Den matek produkty Dedoles

25.04. - 1.05. 2022 | Aktuální soutěže
Dedoles - dárky ke svátku maminek


Oslavte Den matek s Dedoles produkty: Místo květiny dotyk kvality


Být mámou je v mnoha ohledech náročné. Prožívat radosti a strasti se svými dětmi, být jim oporou v každé situaci nebo se starat o rodinu je jejím denním chlebem. Přesto vždycky dokáže podat pomocnou ruku a zahrnout láskou. Vzdejme tedy hold všem našim maminkám a dopřejme jim chvilku pohody právě v Dedoles veselých věcí.
Dedoles

Nechte se hýčkat dotekem 100% bavlny, kterou ocení i citlivá pokožka. Dámské trenýrky v kombinaci s měkkou maskou na spaní a pohodlnými ponožkami jsou tím pravým „parťákem" pro každou něžnou polovičku, která dokáže alespoň na chvíli zpomalit a dopřát si zasloužený čas pro sebe.


Dedoles
Pravidla soutěže:
Soutěž o dárky ke Dni matek probíhá od pondělí 25. dubna do 1. května 2022.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balíček Dedoles produktů: Veselá maska na spaní (UNI), Veselé dámské trenýrky (S – XL) a Veselé ponožky (35-46).


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 2. května 2022 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. května 2022 na adresu uvedenou u nás v registraci.
 

Nápovědu najdete na stránkách Dedoles
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !