Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.05. 2022
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte a objevujte svět s L.O.L. Surprise! Cestovatelkami

10.01. - 16.01. 2022 | Aktuální soutěže
L.O.L. Surprise


L.O.L. Suprise! panenky milují nejen módu, ale také cestování. Rády objevují nová místa a nechávají se inspirovat tamní kulturou, módou i gastronomií. Ať už L.O.L. Surprise! Cestovatelky vyrazí kamkoliv, buďte si jistí, že si tam najdou nové kamarády a zažijí spousty dobrodružství. Každá z nich je inspirována nějakou zemí. Celkem můžete nasbírat 9 stylových panenek.

Při rozbalování narazíte na 8 překvapení, mezi kterými budou nejen módní doplňky, ale také různé nezbytnosti pro cestování. Každé balení obsahuje cestovní pas, tajnou zprávu a samolepky. Ale také samotná Cestovatelka ukrývá tajemství. Zkuste panenku ponořit do studené či teplé vody, nebo jí dejte napít a uvidíte, čím vás panenka překvapí. Skvělou vychytávkou je praktický stojánek, na který můžete nasadit kulatý obal v podobě Zeměkoule, vytvořit tak originální globus a vystavit v něm panenku.

LOL SurprisePravidla soutěže:
Soutěž o L.O.L. Surprise! Cestovatelky probíhá od pondělí 10. ledna do neděle 16. ledna 2022.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají jednu L.O.L. Suprise! Cestovatelku.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 17. ledna 2022 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. února 2022 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete také na stránkách L.O.L. Suprise!
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !