Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 22.05. 2024
Dnes má svátek Emil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěžte a vytvořte tandem s ALPOU Sport

22.05. - 28.05. 2023 | Aktuální soutěže
Alpa Sport


Vytvořte tandem s ALPOU Sport


Masážní přípravky ALPA SPORT, pomáhají připravit tělo na výkon i zrelaxovat po zátěži.
ALPA Sport Star je určená všem, kteří jsou rádi v pohybu, ať je jim 20 nebo 80. Nejde o to, jak staří jste, ani o to, jestli jde o výkon nebo se hýbete jen tak pro radost. Alpa Sport pomáhá profesionálním sportovcům k vyšším výkonům i těm, kteří jsou znavení třeba jen z krátké chůze. A proto má své trvalé místo v masérnách profesionálů, stejně jako v domácích lékárnách. Jednoduše umí zasáhnout tam, kde je třeba a pomůže Vám zůstat FIT.

Vyzkoušejte emulze ALPA Start a Relax. Dokážou připravit tělo na zátěž a urychlí regeneraci po ní. ALPA Sport Start obsahuje extrakty zázvoru a kafru, které ji dávají sílu prokrvit a prohřát svaly tak, aby zvládly námahu bez přetížení. A co když jste to přece jen přehnali? Pomůže vám ALPA Sport Relax, ideální pro masáž po námaze, která podpoří regeneraci svalstva, úponů a vazů, takže budete rychleji zpět ve formě.

Neváhejte je použít i tehdy, když vás čeká třeba fyzická práce nebo se cítíte jako rozlámaní.  ALPA Sport gel má mírně anestetické i protizánětlivé účinky, a to ocení nejen sportovci, ale všichni, které trápí klouby nebo bolavá záda. Je přírodní směsí extraktů nejznámějších léčivek jako je levandule, hřebíček, tymián, rozmarýn, zázvor, měsíček nebo arnika. Gel je navíc obohacený o kreatin pro urychlení regenerace měkkých tkání.
ALPA SPORT

Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky ALPA SPORT  probíhá od pondělí 22. května do neděle 28. května.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček ALPA SPORT.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 29. května a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 25. června 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdete na stránkách ALPA.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !