Zazimování begóniíZazimování begónií Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 01.12. 2022
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte a získejte doplňky stravy pro namáhané oči

26.09. - 2.10. 2022 | Aktuální soutěže
Prázdninový volnější režim a dovolené jsou tytam. Návrat do práce znamená pro mnohé i návrat k počítači. Hodiny zírání do monitoru, mobilu či tabletu představují enormní zátěž pro oči. Ty jsou pak unavené. Pečujte o ně a dopřejte jim výživu, kterou si zaslouží. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia pro namáhané oči.

Monitor počítače či notebooku, tablet, mobil i televize představují zátěž pro vaše oči. Neprospívá jim dlouhodobé zaostření na konkrétní bod, neostrosti či odlesky displejů a pak je tu ještě škodlivé modré světlo, které vyzařují. Při krátkodobé nadměrné zátěži způsobuje únavu očí, při dlouhodobé nadměrné expozici pak modré světlo může nevratně poškodit oční sítnici. Navíc den se čím dál rychleji zkracuje a sluníčko je stále častěji schované za mraky, takže v potemnělých místnostech často září právě jen digitální přístroje a vznikají nepříjemné kontrasty. Ulehčete očím a dobře se o ně starejte.
Naturevia OptiVizin Blue


Správná výživa


Začít můžete správnou výživou. Vašim očím ji dodá přípravek Naturevia OptiVizin Blue. Tento doplněk stravy obsahuje bohatou porci luteinu, zeaxantinu, omega3 a zinku s vitaminem A. Lutein a zeaxanthin jsou součástí očního pigmentu, který působí jako „vnitřní sluneční brýle“. Ostatní obsažené látky pak jejich činnost podpoří. Mnozí jistě ocení i to, že přípravek je ve veganských kapslích.

K udržení stávajícího zraku pomáhají také omega3 mastné kyseliny. Jejich dostatečné množství vám zajistí doplněk stravy Naturevia Omega3 One-A-Day, který obsahuje čistý olej z volně žijících ančoviček v průzračných vodách u Peru. Tyto rybky mají vysoký obsah důležitých omega-3 mastných kyselin EPA a DHA, a proto jich je v přípravku dvakrát víc oproti produktům vyrobených z běžného rybího oleje. Díky tomu vám bude stačit pouze jedna kapsle denně. 
Naturevia Omega3 One-A-Day


Pravidla soutěže:
Soutěž o doplňky stravy Naturevia OptiVizin Blue
a Naturevia Omega3 One-A-Day probíhá od pondělí 26. září do neděle 2. října 2022.  
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá dvojici přípravků, které dodají vašim očím tu správnou výživu a pomohou vám zachovat dobré vidění co možná nejdéle - Naturevia OptiVizin Blue a Naturevia Omega3 One-A-Day v hodnotě 700 Kč.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 3. října  2022 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. října 2022 na adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdete na stránkách Naturevia
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !