Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 19.10. 2021
Dnes má svátek Michaela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte o kvalitní oleje MARP pro vaše mazlíčky!

3.05. - 9.05. 2021 | Aktuální soutěže

MARP HOLISTIC
NOVINKA: MARP HOLISTIC olej z tresčích jater a MARP HOLISTIC olej z konopných semen


Máte pocit, že pes začal více línat anebo bývá častěji nastydlý? V životě psa jsou období, kdy je potřeba zapojit do denní stravy i výživový doplněk, aby zůstal v kondici. Ideální je přidat do stravy i něco navíc. Skvělou volbou jsou oleje bohaté na mastné kyseliny, které mají řadu pozitivních vlivů na organismus mazlíčka.

„Psi potřebují ve své stravě podíl tuků, které by měly obsahovat každé granule.  Ti aktivní, ale potřebují vyšší podíl tuků, a naopak psi se sklony k nadváze jej potřebují méně,“ sděluje Martin Pučálka, majitel společnosti Krmiva Pučálka. Oleje jsou plné mastných kyselin, ale jejich podíl se liší. Některé jsou vysloveně zdraví prospěšné, ale jiné naopak ne. Můžeme je rozdělit na nasycené a nenasycené, ve výživě dáváme přednost těm nenasyceným. „Mezi nejdůležitější nenasycené mastné kyseliny řadíme omega 3 a omega 6. Najdete je v olejích Marp Holistic, vybírat můžete z lněného, lososového, konopného a dalších,“ doporučuje Pučálka.

oleje Marp HolisticDůležité není jen množství tuků, ale také poměr omega 3 a omega 6 mastných kyselin, většinou je ve stravě potřeba doplnit omega 3. Pokud ale dáváte pejskovi kvalitní granule, měl by být poměr vybalancovaný. „V zimním a jarním období jsou oleje báječnými pomocníky v bojí proti línání. Pomáhají ale i podpořit imunitu svým protizánětlivým efektem, antibakteriálními účinky. Podporují správnou funkci mozku a prospívají kondici cév,“ komentuje přínos olejů Pučálka. Mezi další pozitivní efekty patří dobrá tvorba svalů, snížení rizika obezity, ale i tlumení úzkostí a depresí. Velmi důležité jsou u chovných psů a fen. Nízký podíl omega 3 mastných kyselin ve stravě může vést k artróze, artritidě, osteoporóze, poškození cév, ale i k zrychlenému stárnutí.

Zdrojem omega 3 mastných kyselin jsou ryby, kvalitní maso, semínka, ořechy a oleje z nich. Pro zjednodušení lze do stravy přidat omega 3 mastné kyseliny formou olejů. Velkou výhodou je jednoduché dávkování. Po otevření je důležité skladování v lednici a spotřebování do uvedeného data. V případě nesprávného skladování se může stát, že se olej zkazí a bude pro mazlíčka chuťově odporný. Ze začátku začněte s co nejnižším dávkováním, postupně můžete množství zvyšovat. Olej může podpořit i chutnost samotných granulí.
krmiva Pučálka - oleje MARP


Pravidla soutěže:
Soutěž o kvalitní oleje MARP pro vaše mazlíčky probíhá od pondělí 3. května do neděle 9. května 2021.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají kvalitní oleje MARP pro vaše mazlíčky od Krmiva Pučálka.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 10. května 2021 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 10. června 2021 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu k soutěžní otázce a oleje MARP
jsou k dostání na www.krmiva-pucalka.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Šperky