Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.09. 2021
Dnes má svátek Oleg
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte o nové hračky Eco Friendly a pamlsky DOXNEO od Krmiva Pučálka

7.06. - 13.06. 2021 | Aktuální soutěže
Máte doma chlupáče a už nevíte, jak jej zabavit? Zkuste vyměnit starý tenisák za nové hračky. Šťastný bude nejen on, že má novou zábavu, ale i vy. Protože přeci kdo si hraje, ten nezlobí. Pojďme se společně podívat, čím ho zabavit.

Paroh

Chtěli byste pro svého mazlíčka něco přírodního, co si zamiluje. „Vyzkoušejte jelení paroh Marp Holistic. Je to nejvíce přirozený pamlsek a hračka v jednom. Shozené jelení parohy jsou upraveny pouze upraveny a nařezány tak, aby neměly ostré rohy. Každý pes má potřebu žvýkat, díky níž se stará o svůj chrup a zároveň si tím vyplavuje endorfiny a je šťastný,“ sděluje Martin Pučálka, odborník na krmiva a doplňky ze společnosti Krmiva Pučálka. Pes, který pravidelné žvýká jelení paroh se zbavuje zubního plaku a kamene, ale i posiluje dásně. Paroh je bohatý na minerální látky jako je vápník, fosfor, železo, hořčík nebo draslík, a to v naprosto přirozené formě. Vybírat parohy můžete podle velikosti plemene – na své si přijde čivava, ale i doga. Jestliže máte štěně, paroh je vhodný až po výměně zubu.

Krmiva Pučálka


Na přírodě a bezpečí záleží

Každý pes miluje žvýkání a je jedno jestli pamlsků nebo hraček. Dopřejte mu ale zdravé a bezpečné žvýkání a hraní. „Zkuste vybírat hračky v podobě plechovky, míče, kosti a dalších tvarů, které najdete pod jménem Eco Friendly. Jsou bezpečné díky netoxickému materiálu, velmi odolné vůči rozkousání, měkké a pružné díky čemuž neporaní dásně a zuby,“ doporučuje Pučálka. Tyto ekologické hračky najdete v různých barvách a designech. Jsou vhodné pro psy i štěňata.

Přetahovadla a psí plyšáci

Chcete zabavit psa jinak, než aportováním a žvýkáním hraček, vyzkoušejte různá přetahovadla. Obvykle jsou vytvořená ze silného lana a jsou ideální zábavou pro psy, kteří jsou více společenští. Kromě této hračky radost psovi uděláte i koupí „plyšáka“. „Značka Spunky Pup vyrábí speciální psí plyšáky, které různě pískají a jsou pro psy bezpečné, jelikož nehrozí vdechnutí a spolknutí žádného kovového či plastového kousku. Mimozemšťani Spunky Pup jsou tak naprosto bezpečnou hračkou pro psí kamarády,“ komentuje vhodnost hraček Martin Pučálka. Nikdy nekupujte hračky, které nejsou vhodné pro psy. Můžete mít štěstí a všechno bude v pořádku anebo se také stane to, že navštívíte veterináře.
Krmiva Pučálka


Pravidla soutěže:
Soutěž o nové hračky Eco Friendly a nové pamlsky DOXNEO od Krmiva Pučálka probíhá od pondělí 7. června do neděle 13. června 2021.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček nových pamlsků Doxneo a nových hraček Eco Friendly od Krmiva Pučálka.

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 14. června 2021 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 10. července 2021 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Více informací a nápovědu najdete na stránkách Krmiva Pučálka
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !