Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Blíženci - roční horoskop na rok 2023Blíženci - roční horoskop na rok 2023
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.05. 2023
Dnes má svátek Maxmilián
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte o vlasaté krásky L.O.L. Surprise! Hair Hair Hair

22.05. - 28.05. 2023 | Aktuální soutěže

l.O.L. Hair Hair HairL.O.L. Surprise! přichází už s druhou sérií oblíbených Hair Hair Hair Vlasatic, které mají krásné dlouhé a barevné vlásky, které můžete česat.

Vybírat můžete z 8 druhů panenek. V balení je vždy jedna panenka a až 9 doplňků pro vlasový styling. Když obal od panenky rozložíte, čeká vás další překvapení.
Zkuste ji ponořit do teplé či ledové vody a uvidíte, jak mění barvu. Sesbírejte všechny druhy Hair Hair Hair Vlasatic a užijte si mnoho kreativní zábavy.

www.mgae.cz

l.O.L. Hair Hair Hair


Pravidla soutěže:
Soutěž o vlasaté krásky L.O.L. Surprise! Hair Hair Hair probíhá od pondělí 22. května do neděle 28. května.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá jednu z vlasatých krásek L.O.L. Surprise! Hair Hair Hair.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 29. května a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 25. června 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdete na stránkách vlasatých krásek L.O.L. Surprise! Hair Hair Hair
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Peníze