Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.05. 2024
Dnes má svátek Zbyšek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Soutěžte o vlasaté krásky L.O.L. Surprise! Hair Hair Hair

22.05. - 28.05. 2023 | Aktuální soutěže

l.O.L. Hair Hair HairL.O.L. Surprise! přichází už s druhou sérií oblíbených Hair Hair Hair Vlasatic, které mají krásné dlouhé a barevné vlásky, které můžete česat.

Vybírat můžete z 8 druhů panenek. V balení je vždy jedna panenka a až 9 doplňků pro vlasový styling. Když obal od panenky rozložíte, čeká vás další překvapení.
Zkuste ji ponořit do teplé či ledové vody a uvidíte, jak mění barvu. Sesbírejte všechny druhy Hair Hair Hair Vlasatic a užijte si mnoho kreativní zábavy.

www.mgae.cz

l.O.L. Hair Hair Hair


Pravidla soutěže:
Soutěž o vlasaté krásky L.O.L. Surprise! Hair Hair Hair probíhá od pondělí 22. května do neděle 28. května.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá jednu z vlasatých krásek L.O.L. Surprise! Hair Hair Hair.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 29. května a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 25. června 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdete na stránkách vlasatých krásek L.O.L. Surprise! Hair Hair Hair
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !