Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.01. 2022
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěž o hřejivý balíček

6.12. - 19.12. 2021 | Aktuální soutěže

výhra - Olympiojské rukavice


Jako generální partner Českého olympijského týmu vám společnost Sazka přináší soutěž o rukavice Alpine Pro z aktuální olympijské kolekce pro Peking 2022. Zasoutěžte si s námi, abyste měli v čem fandit během únorových Zimních olympijských her. K rukavicím vám na zahřátí přihodíme ještě lahev kvalitního vaječného likéru značky Bartida.

Sazka se už od svého vzniku, tedy celých 65 let, profiluje v lokální podpoře sportu pro všechny generace. Od roku 2013 jsme hlavním partnerem České olympijské nadace, která pomáhá sportovat dětem ze sociálně slabých rodin a dětských domovů. V roce 2014 jsme začali podporovat celonárodní projekt na rozhýbávání českých dětí Sazka Olympijský víceboj, do kterého se každoročně dobrovolně zapojuje čtvrtina českých základních škol. O dva roky později, v roce 2016, jsme spustili největší databázi sportovních klubů v České republice, kterou jsme pod názvem Sport v okolí založili společně s Českým olympijským výborem. Od roku 2017 se Sazka stala generálním partnerem Českého olympijského týmu, čímž pomáhá olympionikům na jejich cestě za medailemi.
Sazka
Pravidla soutěže:
14denní soutěž o zahřívací balíčky probíhá od pondělí 6. prosince do 19. prosince.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá zahřívací balíček: rukavice Alpine Pro a lahev vaječného likéru Bartida.výhraVyhodnocení soutěže proběhne dne 20. prosince 2021 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. ledna 2022 na adresu uvedenou u nás v registraci. Vaječný likér je určený pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Každý druhý den 1 nová soutěžní otázka. Výherci vzejdou pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všech 7 soutěžních otázek. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky zpětně, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 19. prosince 2021.


Nápovědu najdete na stránkách Olympijského týmu
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !