Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 01.12. 2021
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěž o produkty do domácnosti LARRIN NANO a CLASSIC

18.10. - 31.10. 2021 | Aktuální soutěže

Larrin soutěž také na Facebooku

Čisticí prostředky LARRIN NANO se pyšní technologií nano efektu, je vytváří ochranný film, a to již po prvním nanesení. Technologie má samočisticí efekt – tedy chrání proti následnému znečištění a vytváří hygienický povrch. Pravidelné používání zabraňuje tvorbě nečistot, jako je třeba vodní kámen nebo mastnota v kuchyni.

Hrajte v naší soutěži a získejte LARRIN NANO čistič koupelny, čistič kuchyně, čistič WC nebo čistič zrcadel a skel.

čističe LARRIN
Součástí výherního balíčku jsou také produkty řady LARRIN CLASSIC. Těšit se můžete na LARRIN na rez a vodní kámen, který účinně odstraňuje nejen tyto nečistoty, ale i vápenné a mýdlové usazeniny. Navíc obsahuje neutralizátor pachů, který rozloží zápach a zanechá intenzivní svěží vůni.

Všechny zmíněné produkty vyrábí tradiční české družstvo pro chemickou výrobu Styl, které se již 70 let zaměřuje převážně na čisticí přípravky pro domácnost, WC hygienu a bytovou chemii značky LARRIN. Hlavními přednostmi firmy jsou vedle tradice a českého původu také vlastní laboratoř, díky které vyrábí produkty podle nejpřísnějších mezinárodních standardů.

Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky produktů značky LARRIN z řady NANO a CLASSIC probíhá od pondělí 18. října do neděle 31. října 2021.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

10 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček produktů značky LARRIN z řady NANO a CLASSIC.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 1. listopadu a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. listopadu na adresu uvedenou u nás v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 31. října 2021.


Nápovědu najdete na stránkách čisticích přípravků LARRIN
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !