Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 01.07. 2022
Dnes má svátek Jaroslava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhrajte balíček plný energie a zažeňte jarní únavu

9.05. - 15.05. 2022 | Aktuální soutěže

Jarní únavu zná důvěrně každý z nás. Chcete-li se s ní úspěšně poprat a získat zpět vitalitu, soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia. Ten vám dodá potřebnou energii i minerály, které vám po dlouhé zimě chybí. Získáte tak zpět elán a chuť do dalších dnů.

Jarní únava není klasické vyčerpání. Podle lékařů jde o deficit vitaminů a dalších důležitých látek, který se projevuje snížením výkonnosti, psychickým i fyzickým vyčerpáním a také oslabením imunity. Na počátku jara totiž chybí tělu celá řada vitaminů a minerálů.

Naturevia Magnesium 1Hořčík sníží únavu a vyčerpání


Jedním z minerálů, který na jaře naše tělu chybí, je hořčík neboli magnesium. Ten
přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Zároveň je důležitý pro energický metabolismus i správnou funkci nervového systému a svalů. Jeho dostatečný přísun pomůže snížit výskyt nepříjemných svalových křečí, které se mohou objevit při či po sportu. Oceníte jej však i v případě psychicky náročných dnů. Jeho ideálním zdrojem je doplněk stravy Naturevia Magnesium 1, jehož jedna malá tableta denně vám zajistí potřebný přísun hořčíku. Balení obsahuje 90 tablet, takže vám vydrží tři měsíce.Koenzym Q10 Cardio


Vitamin 'mládí'


Jestliže hořčík zažene únavu, pak koenzym Q10 vám dodá sílu a vitalitu. Tato životně důležitá látka, která se zařazuje k vitaminům, má klíčovou roli při tvorbě energie a prevenci buněčné degradace. Kolem 40 let se začne koenzym Q10 v těle citelně ztrácet a tento pokles je spojen s urychlujícím stárnutím a sníženou hladinou energie. Na mladistvou úroveň vás mohou vrátit doplňky stravy. Vyzkoušet můžete třeba Naturevia Koenzym Q10 Cardio, jehož jedna kapsle obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10, selenu a vitaminů B a E, které společně pomáhají odstraňovat volné radikály, ochraňují buňky před jejich poškozením a tím i stárnutím. Budete-li jej užívat, budete mít potřebnou denní porci životabudiče s přehledem zajištěnou.


Pravidla soutěže:
Soutěž o Naturevia Magnesium 1 a Naturevia Koenzym Q10 cardio  probíhá od pondělí 9. května do 15. května 2022.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá jeden z pěti balíčků s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Magnesium 1 a Koenzym Q10 cardio v hodnotě 530 Kč.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 16. května 2022 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 15. června 2022 na adresu uvedenou u nás v registraci.
 

Nápovědu najdete na stránkách NATUREVIA
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !