Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 23.05. 2022
Dnes má svátek Vladimír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhrajte balíček tekutých doplňků stravy Salus s vitamíny od A po E

24.01. - 30.01. 2022 | Aktuální soutěže
-Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu-
Salus Floradix Epresat

Snažíte se v chladných dnech podpořit svůj organismus, jak jen to jde? Užitečnými pomocníky se vám stanou Salus Floradix Epresat a Salus Floradix Kindervital s vyladěným složením. Najdete v něm vitamíny od A po E, a kromě nich také výtažky z bylin a koncentráty ovocných šťáv. Díky nim vás potěší příjemnou chutí.

Společným jmenovatelem obou přípravků, které máme připravené pro výherce této soutěže, je příznivý vliv na správnou funkci imunitního systému. Obsahují totiž vitamíny A, B6, C a D, které na ni blahodárně působí. Ve složení Salus Floradix Epresat tento účinek podporují i výtažky z proslulého rakytníku řešetlákového. Přípravek je zároveň zdrojem látek, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, a tak vám pomůže lépe zvládnout náročné období kratších dnů a delších nocí. Salus Floradix KindervitalMá tekutou formu, která je pro tělo dobře vstřebatelná. Díky směsi koncentrátů z ovocných šťáv, například z pomeranče, citronu, meruňky či hroznového vína, si navíc můžete svou pravidelnou dávku vitamínů vychutnat.

Salus Floradix Kindervital obsahuje kromě vitamínů od A po E i vápník potřebný například pro udržení normálního stavu kostí i zubů. Vhodný je pro děti od tří let a výborně se hodí především pro ty, které v obdobní růstu potřebují dostatek vitamínů a minerálních látek, ale ne vždy ocení snahu o pestrou a vyváženou stravu. Užívání přípravku jim zpříjemní ovocná chuť, na níž mají svůj podíl koncentráty ovocných šťáv, například z hroznového vína, meruňky, jablka či ananasu

Pravidla soutěže:
Soutěž o balíček tekutých doplňků stravy Salus s vitamíny od A po E  probíhá od pondělí 24. ledna do neděle 30. ledna.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balíček obsahující: 1 x tekutý doplněk stravy Salus Floradix Kindervital 250 ml a 1 x tekutý doplněk stravy Salus Floradix Epresat 250 ml.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 31. ledna 2022 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 27. února 2022 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Správnou odpověď na soutěžní otázku
i další informace o přípravku najdete na webu Floradix
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !