Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 23.05. 2024
Dnes má svátek Vladimír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Vyhrajte balíčky Panzani těstovin a omáček v hodnotě 500 Kč

30.01. - 5.02. 2023 | Aktuální soutěže

Panzani


Posledními novinkami značky Panzani jsou bezlepkové těstoviny a Boloňská omáčka s masovými kuličkami, už jste je ochutnali? Připravili jsme pro vás soutěž o kvalitní produkty Panzani, stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Pro 3 z vás máme přichystané výherní balíčky v hodnotě 500 Kč, součástí bude i novinka v podobě balení bezlepkových těstovin Panzani.omáčka Panzani

Bezlepkové těstoviny Panzani se vyznačují vysokou kvalitou, odpovídají chutí i texturou klasickým těstovinám. „Jsou vyrobeny z hnědé a bílé rýžové mouky a zároveň i z bílé a žluté kukuřičné mouky,“ vysvětluje Ivana Zajícová, marketing manager značky Panzani. „Díky tomu to jsou lehčí a zdravější těstoviny, ideální pro lidi s bezlepkovou dietou. Pochutná si na nich ale opravdu každý, protože chutí i texturou připomínají klasické těstoviny. Myslím, že zákazníci opravdu nepoznají rozdíl. Mohou se tak vzdát lepku, aniž by se vzdali svých oblíbených těstovin,“ doplňuje.

Kromě bezlepkových těstovin si nyní můžete vyzkoušet i Panzani Boloňskou omáčku s masovými kuličkami. K její výrobě jsou použita opět čerstvá rajčata vypěstovaná na italských polích, nikoliv ve skleníku, sklízená v sezóně ve své plné zralosti, doplněná poctivými hovězími masovými kuličkami. „Naše boloňská omáčka ušetří čas zákazníkům, protože si připraví kvalitní večeři do několika minut a místo času stráveného vařením, se mohou věnovat rodině nebo svým koníčkům. Úspěch nové omáčky tkví v maximální chuti delikátního hovězího masa v podobě oblíbených masových kuliček a v omáčce z rajčat z italských polí,“ podotýká Ivana Zajícová.
Panzani

Pravidla soutěže:
Soutěž o 3 balíčky těstovin a omáček Panzani probíhá od pondělí 30. ledna do 5. února 2023. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají výherní balíček těstovin a omáček Panzani v hodnotě 500,- Kč.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 6. února 2023 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 5. března 2023 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách těstovin a omáček Panzani
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !