Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.02. 2021
Dnes má svátek Lumír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhrajte extra porci betaglukanu s vitaminem C na podporu imunity

25.01. - 31.01. 2021 | Aktuální soutěže
Betaglukany
Betaglukany
V souvislosti s koronavirem a sezonou akutních respiračních onemocnění připravila Česká lékárnická komora přehled vhodných preventivních opatření a možností podpůrné terapie vedoucí ke zvýšení nespecifické imunity. Jedním z nich je příjem betaglukanů.

Betaglukan a jeho kvalita


Betaglukany jsou přírodní imunomodulátory, které aktivují makrofágy, buňky tvořící první obrannou linii organismu. Takto vybavené organismy následně vykazují mnohem silnější schopnost odolávat bakteriím a cizorodým látkám. Nejčastěji se získávají z kvasnic, z obilí, mořských řas nebo hub. Při výběru vhodného doplňku stravy ale nezáleží na zdroji, ze kterého je betaglukan získán, ale na jeho množství a čistotě, která výrazně ovlivní jeho vstřebávání do organismu.

Doplněk stravy
Betaglukan Extra 400mg
Betaglukany se mohou užívat preventivně celoročně. V období větší zátěže je ale možné dávku zvýšit. Výhodou betaglukanů je, že u nich nejsou známé žádné vedlejší účinky a nelze se jimi předávkovat.

Společnost Aurovitas rozšířila portfolio Betaglukanů o Betaglukan EXTRA 400 mg. Každá jeho tobolka obsahuje extra dávku přírodního betaglukanu kvasničného původu s garantovanou čistotu minimálně 80 %, což značí vysokou kvalitu přípravku. Přípravek obsahuje také vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Balení obsahuje 90 tobolek a doporučené užívání je pouze 1 tobolka denně.

Přípravky řady Betaglukan od společnosti Aurovitas jsou vyráběny v České republice.


Pravidla soutěže:
Soutěž o extra porci betaglukanu s vitaminem C na podporu imunity probíhá od pondělí 25. ledna do 31. ledna 2021.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají Betaglukan EXTRA 400 mgVyhodnocení soutěže proběhne dne 1. února 2021 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 28. února 2021 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu naleznete na stránkách www.pripravky-aurovitas.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !