5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 22.02. 2024
Dnes má svátek Petr
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Vyhrajte jedinečnou hru pro celou rodinu včetně čtyřnohého chlupáče

4.12. - 10.12. 2023 | Aktuální soutěže
Spokojený pes - hra PSINATo bude PSINA!


Spokojený pes - hra PSINA
Objevte jedinečnou deskovou hru, kde se spojují svět lidí a jejich čtyřnohých přátel! 

V této hře nehrají pouze lidé, ale i jejich psi, kteří se stávají spoluhráči. Hráči hází kostkou, aby postupovali po hracím poli, přičemž narazí na speciální políčka. Některá z nich vyžadují vytáhnout kartu z balíčku a spolu s pejskem splnit zábavný úkol, který pomůže posunout se vpřed na herním plánu. Psi nejsou aktivní po celou dobu hry, ale když přijde jejich chvíle, začíná opravdová Psina. 
Více informací na SpokojenyPes.cz.

Spokojený pes - hra PSINAPravidla soutěže:
Soutěž o jedinečnou hru PSINA probíhá od pondělí 4. prosince do neděle 10. prosince
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají jedinečnou hru pro celou rodinu včetně čtyřnohého chlupáče s názvem PSINA od Spokojeného psa.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 11. prosince, výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 22. prosince 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách SpokojenyPes.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !