5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 22.02. 2024
Dnes má svátek Petr
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Vyhrajte L.O.L. Surprise! Zimní nábytek s panenkou

31.10. - 6.11. 2022 | Aktuální soutěže

L.O.L. Surprise! Zimní nábytek s panenkou


Kdo by neměl rád L.O.L. panenky? Jejich roztomilý vzhled a stylové outfity si získají srdce každé malé slečny. L.O.L. Surprise! nyní přichází s dalšími 4 druhy oblíbeného nábytku, který je tentokrát inspirovaný kouzelnou zimní přírodou.

Zima už pomalu klepe na dveře, a tak se i oblíbené L.O.L. Surprise! panenky pomalu uchylují do svých pokojíčků. Blink Queen si ze všeho nejradši zaleze do měkoučké postele a k tomu si dá horké kakao. Cozy Babe zase nedá dopustit na oheň v krbu v útulné recepci horského hotelu. Ice Sk8er vášnivě miluje bruslení, a tak má cvičné kluziště i ve svém ledovém pokojíku. Její kamarádka Ice si naopak ráda dá horkou vanu a stráví poklidné odpoledne v domácích lázních.

V krabičce se Zimním nábytkem najdete nejen panenku a její pokoj, ale i 10 různých doplňků, mezi kterými je i jedno svítící překvapení. Zkuste na panenku Ice zamířit UV světlem a odhalí vám své neonové tajemství. Panenkám také můžete dát napít a uvidíte, čím vás překvapí. V zimní edici najdete nové druhy nábytku a jejich balení je možné rozložit na hrací plochu.
LOL Surprise

Pravidla soutěže:
Soutěž o L.O.L. Surprise! Zimní nábytek s panenkou probíhá od pondělí 31. října do 6. listopadu 2022.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají L.O.L. Surprise! Zimní nábytek s panenkou.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 7. listopadu 2022 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. listopadu 2022 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách L.O.L. Surprise!
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !