5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 22.02. 2024
Dnes má svátek Petr
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Vyhrajte moderní myš Logitech Pebble M350

11.12. - 17.12. 2023 | Aktuální soutěže

Logitech Pebble M350Moderní, minimalistická myš Logitech Pebble M350 Vás přenese do světa, kde můžete pracovat svým tempem kdykoli a kdekoli. Ladný tvar se vejde do každé kabelky či batohu. Půjde tak s Vámi kamkoli Vás život zavane, vždy tichá a designová.

myš LogitechPebble M350 na Vás v soutěži čeká v borůvkové, levandulové a pískové barevné variantě. Není jen ultraštíhlým designovým kouskem, její organický tvar přirozeně padne do ruky. Jemně zaoblené boky budou tak pohodlné, že jí budete chtít používat všude. 


Zaposlouchejte se do ticha


S myší Pebble M350 už nebudete klikáním rušit sebe ani své okolí. Příjemná odezva na kliknutí je tu stále, ale hluk je redukován o 90 %. Široké a pogumované kolečko Vás též nerozhodí. Otáčí se tak potichu! Uspořádejte si stůl i mysl a pracujte efektivně díky naprostému soustředění s Logitech. Rychlé a přesné snímání zajistí, že můžete pracovat ve své oblíbené kavárně, v knihovně nebo z pohodlí postele.

myš Logitech

Využijte jednoduché připojení k počítači, notebooku nebo tabletu prostřednictvím Bluetooth® nebo skrze miniaturní USB přijímač. Ten najdete pod magnetickým krytem myši. O energii se nemusíte bát, baterie má životnost 18 měsíců. Pokud zrovna odpočíváte, myš Pebble M350 se sama přepne do úsporného režimu.Pravidla soutěže:
Soutěž o moderní myš Logitech Pebble M350 probíhá od pondělí 11. prosince do neděle 17. prosince 2023.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají moderní myš Logitech Pebble M350.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 18. prosince, výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 23. prosince 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Logitech
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !