Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 05.12. 2023
Dnes má svátek Jitka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhrajte nový Somat Excellence 4v1 a ušetříte energie

11.09. - 17.09. 2023 | Aktuální soutěže

Somat Excellence 4v1 kapsle
Nový Somat Excellence 4v1

záruka čistého nádobí a až 20% úspory energie


Často slýcháme, že největšími žrouty elektrické energie jsou domácí spotřebiče jako ledničky, pračky nebo myčky na nádobí, které používáme velmi frekventovaně. Přitom právě při mytí nádobí v myčce se dá ušetřit, a to s použitím ECO programů, které šetří vaši peněženku rovnou dvakrát.

ECO programy myjí nádobí sice déle než krátké cykly, ale během mytí spotřebují méně vody i energie. Ne všechny mycí prostředky jsou však pro tyto programy vhodné. Důležité je vybrat ty, které vaše nádobí skvěle umyjí i při nižších teplotách. Právě nové mycí kapsle Somat Excellence 4v1 jsou tou správnou volbou. Jejich složení pomáhá hloubkově čistit usazenou mastnotu, zajistí dokonalý lesk, chrání choulostivé nádobí proti korozi a pečuje o myčku. S použitím kapslí Somat Excellence 4v1 během ECO mycích cyklů docílíte čistého nádobí a až 20% úspory energie.

Pravidla soutěže:
Soutěž o nový Somat Excellence 4v1 probíhá od pondělí 11. září do neděle 17. září 2023. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček pro vaši myčku včetně nových kapslí Somat Excellence 4v1.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 18. září a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. září 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci. 


Správnou odpověď najdete na stránkách Somat

Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !