Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 24.05. 2024
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Vyhrajte s Pedigree JUNIOR produkty pro zdravé a spokojené štěňátko

5.06. - 11.06. 2023 | Aktuální soutěže
Pedigree


Majitelé domácích mazlíčků jsou většinou dobře připraveni na příchod nového člena rodiny, ovšem často podceňovanou věcí zůstává prvotní výživa štěňat. Dodnes se mnoho majitelů spoléhá na vlastní úsudek a na informace, co někde slyšeli. Poslouchat by však měli hlavně svého veterináře a neškodit pejskům, i když to možná myslí dobře. Na co si tedy při péči o malé štěňátko dát pozor?

Pedigree JUNIORJedním z mylných tvrzení je fakt, že velká psí plemena potřebují hodně vápníku. Majitelé těchto větších plemen používají kvalitní krmivo a k němu přidají třeba ještě tvaroh nebo jogurt. Bohužel tímto zbytečným krokem dochází u psů k předávkování vápníku, ten se dále může usazovat, kde nemá, a to vše vede pouze ke zdravotním problémům. Další nepravdou je, že pes v prvním roce života potřebuje ve své stravě hodně masa, a tak opět páníčci překrmují svalovinou. Ta naopak obsahuje málo vápníku a hodně fosforu. Organismus malého pejska je pak zaplaven fosforem a musí vyplavovat vápník z kostí, aby udržel homeostázu vnitřního prostředí, což má za následek měknutí kostí. Veterinář Leoš Železný radí, že nejlepší je držet se osvědčené a kvalitní značky krmiva a zbytečně neexperimentovat.

Pedigree HUNIORSprávné krmivo a dávkování

je alfou a omegou zdravého štěňátka


Pro štěňátka je vhodné krmivo s označením JUNIOR. Tato receptura má speciální složení pro rostoucí organismus, který potřebuje jiné poměry minerálních látek a jiný obsah energie a dalších složek. Konkrétní značku si volí každý chovatel sám, ale je dobré se držet značky, v jejímž pozadí stojí velké výzkumné veterinární centrum, jako například značka Pedigree®, jejichž řada JUNIOR je speciálně navržena tak, aby zajistila pejskům všechny potřebné živiny pro správný vývoj. Majitelé pejsků také musí dbát na správné dávkování, které najdou na obalu výrobků. Zabrání tím například obezitě nebo jiným zdravotním problémům, které mohou při nedodržení dávkování nastat. Doporučenou denní dávku na celý den je vhodné zpočátku rozdělit na 5 porcí, a ty postupně snižovat. Zhruba ve 4 měsících potřebují pejsci krmení 4x denně, následně se redukuje na 3 dávky za den až do věku 6 měsíců a poté stačí podávat krmivo jen dvakrát denně.


Pravidla soutěže:
Soutěž o produkty Pedigree JUNIOR probíhá od pondělí 5. června do neděle 11. června. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá Pedigree JUNIOR produkty pro zdravé a spokojené štěňátko v hodnotě 500 Kč.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 12. června a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. června 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci. 
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !