Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 04.12. 2022
Dnes má svátek Barbora
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhrajte startovací balíček Fraus pro vašeho prvňáčka

5.09. - 11.09. 2022 | Aktuální soutěže

Experimentuj s nadhledemNakladatelství Fraus


Naším cílem je pomáhat dětem v rozvoji jejich dovedností a znalostí. Chceme děti především motivovat k samostatnému přemýšlení a objevování, a to nejen ve vzdělávání, ale hlavně v jejich budoucím životě. Podporujeme zavádění nových výukových metod do českých škol a patříme mezi průkopníky a nejaktivnější propagátory smysluplného využití digitálních vzdělávacích materiálů ve výuce. Neustále hledáme nové způsoby a formy, jak pomáhat učitelům v praxi a jak podporovat individuální rozvoj dětí.


Poznejte i vy náš svět zábavného vzdělávání.


nakladatelství Fraus

Pravidla soutěže:
Soutěž o startovací balíček Fraus pro vašeho prvňáčka probíhá od pondělí 5. září do neděle 11. září 2022.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají startovací balíček od Nakladatelství Fraus pro vašeho prvňáčka.

Balíček obsahuje: Experimentuj s nadhledem s nápojovými plechovkami, Aj Pexeso – slovíčka, Hybridní pexeso + online cvičení na ŠsN, Trička 2x černé a bílé – pro maminku a dítě, Univerzální šátek, Křídy na chodník, Reflexní páska a pláštěnka na klíče.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 12. září 2022 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. září 2022 na adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdete na stránkách Nakladatelství Fraus
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !