Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 08.12. 2023
Dnes má svátek Květoslava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhrajte vitamin C a špičkové krmivo MARP HOLISTIC LAMB

25.09. - 1.10. 2023 | Aktuální soutěže
krmivo MARP HOLISTIC LAMB

Špičkové krmivo MARP HOLISTIC LAMB a vitamin C MARP HOLISTIC


S přicházejícím chladným a nevlídným počasím je potřeba podpořit imunitu pejska. Vyzkoušejte Vitamin C MARP HOLISTIC v sypké podobě. Tento kvalitní doplněk stravy je vhodný pro psy jakéhokoliv věku. Je vhodný nejen na podporu imunitu, ale je nezbytný k syntéze kolagenu při stavbě chrupavek a kostí. Působí také jako silný antioxidant - chrání buňky proti poškození před volnými radikály. Funguje také jako přírodní antihistaminikum, protože pomáhá snižovat projevy alergií. Podporuje syntézu karnitinu, který zajišťuje odbourávání tuků. Vhodné je  přidávat Vitamin C po celý rok. 
Vitamin C MARP HOLISTIC je k dostání na www.krmiva-pucalka.cz

V soutěžním balíčku najdete 200 g balení Vitaminu C MARP HOLISTIC a 2 kg balení špičkového krmiva MARP Holisitic Lamb. Tato tradiční jehněčí receptura krmiva neobsahuje obiloviny, syntetické konzervanty a barviva. Je vhodná pro dospělé psy psy všech plemen, ale i pro ty, kteří mají  citlivější zažívání anebo potravinové alergie. 
Krmivo MARP Holistic Lamb 2 kg je k dostání na www.krmiva-pucalka.cz

Marp vitamín CPravidla soutěže:
Soutěž o vitamin C a špičkové krmivo MARP HOLISTIC LAMB probíhá od pondělí 25. září do neděle 1. října 2023.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček obsahující vitamin C a špičkové krmivo MARP HOLISTIC LAMB.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 2. října výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 28. října 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdete na stránkách webu Krmiva Pučálka
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !