Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 07.03. 2021
Dnes má svátek Tomáš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Začněte nový rok zdravě a vyhrajte superfood balíček Labeta PREMIUM

11.01. - 17.01. 2021 | Aktuální soutěže
LABETA
LABETA PREMIUM


Tradiční česká značka Labeta vnímá současné trendy v oblasti stravování a také stále hledá cesty, jak usnadnit svým zákazníkům každodenní přípravu jídel. Výsledkem tohoto snažení je nová řada superfood produktů v prémiové BIO kvalitě a bez přídatných látek - Labeta PREMIUM. Superfoods, českým termínem superpotraviny, jsou plodiny s mimořádným obsahem živin (vitamínů, minerálů, antioxidantů, nenasycených mastných kyselin a dalších).

Nová řada produktů v prémiové BIO kvalitě a bez přídatných látek.
nová řada produktů v BIO kvalitě LABETA
Směs naklíčených semínek je bohatá na kvalitní rostlinné bílkoviny, sacharidy a vlákninu a je ideální pro obohacení do polévek, salátů, koktejlu nebo dezertů. Rouskovaný včelí pyl je ryzím zlatem mezi superpotravinami. Přispívá k celkové odolnosti organismu a podílí se na zachování fyzické i duševní vitality. Vyniká obsahem vitaminů skupiny B, zinku a rutinu. Naklíčená pohanka je výborným zdrojem vitamínu B a minerálů, vlákniny, bílkovin a rutinu a stane se hodnotným doplňkem vašich zeleninových salátů, cereálních kaší, jogurtů apod.
Labeta Premium


Pravidla soutěže:
Soutěž o superfood  Labeta PREMIUM probíhá od pondělí 11. ledna do 17. ledna.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají superfood balíček Labeta PREMIUM - Naklíčená pohanka BIO, Směs naklíčených semínek BIO a Včelí pyl rouskovaný.

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 18. ledna 2021 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 25. února 2021 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Správnou odpověď i více informací o novinkách najdete na stránkách Labeta
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !