Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 03.10. 2023
Dnes má svátek Bohumil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zářijová Haribo soutěž pro malé princezny!

18.09. - 24.09. 2023 | Aktuální soutěže
zlatí medvídci HARIBO

HARIBOPotěšte svou malou slečnu a vysoutěžte jí originální balíček HARIBO, který ocení každá školačka. 

Odpovězte na otázku a 3 z vás se mohou těšit na růžový blok Haribo, nepostradatelnou peněženku se třpytkami Haribo a balíček slaďoučkých bonbonků Haribo. Je libo školní Haribo Bärenschule s hravými bonbónky ve tvaru písmenek a čísel, originální medvídci Haribo Goldbären nebo lahodné Haribo Balla Balla? 

Užijte si začátek školního roku šťavnatě!

HARIBO
Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky HARIBO probíhá od pondělí 18. září do neděle 24. září 2023.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají růžový blok Haribo, peněženku se třpytkami Haribo a balíček slaďoučkých bonbonků HARIBO.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 25. září a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. října 2023 na  adresu uvedenou u nás v registraci. 


Nápovědu najdete na stránkách HARIBO
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !