Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 27.01. 2022
Dnes má svátek Ingrid
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Kuchařská kniha roku 2007

Kuchařská kniha roku 2007
17. 12. 2007 Knižní tipy
Čtvrtý ročník soutěže Kuchařská kniha roku, kterou vyhlašuje redakce odborného časopisu pro kuchaře a cukráře Minutka, byl ve znamení stále se zvyšující kvality knih. Zajímá Vás, která kuchařska se stala Kuchařskou knihou roku 2007? …více»

BHARATI – velkolepá podívaná z Bollywoodu

BHARATI – velkolepá podívaná z Bollywoodu
16. 12. 2007 Novinky
Tento vyjimečný soubor vedený významnými choreografy z Bollywoodu je tvořen téměř stovkou umělců - hudebníků, tanečníků, herců a zpěváků. Opojné představení, které je výsledkem jejich pětiletého společného úsilí …více»

Mořská (nejen) kuchařka

Mořská (nejen) kuchařka
16. 12. 2007 Knižní tipy
Jediná výpravná česká kuchařka věnovaná mořským produktům. Oproti knihám převzatým ze zahraničí má velkou výhodu – reflektuje podmínky na českém trhu a respektuje českého čtenáře, vede ho krok za krokem při poznávání a nového a obsahuje …více»

Pozor na nepovedené vánoční dárky

Pozor na nepovedené vánoční dárky
15. 12. 2007 Novinky
Čas povánoční bude obdobím, kdy téměř všichni obchodníci vycházejí vstříc spotřebitelům nad rámec zákona. Projevují opravdu dobrou vůli, protože mění nebo přijímají zpět dárky, u nichž se dárce netrefil do vkusu  …více»

Renata Langmannová – uspěje na Miss Tourism 2007?

Renata Langmannová – uspěje na Miss Tourism 2007?
14. 12. 2007 Úspěšní lidé
Česká kráska a především Česká Miss 2006, Renata Langmannová, odjíždí 14. prosince reprezentovat naši zemi na Miss Tourism 2007 do Malajsie. Zde stráví téměř tři týdny plné společenských setkání, focení, soutěží  …více»
 

Olga Šípková se snaží být s lidmi v jejich obýváku

Olga Šípková se snaží být s lidmi v jejich obýváku
10. 12. 2007 Úspěšní lidé
Olga Šípková, pětinásobná mistryně ČR ve sportovním aerobiku, dvojnásobná mistryně Evropy a mistryně světa v aerobiku, vydává nové DVD Aerobic pro všechny – Nová řada. U této příležitosti jsme se Olgy Šípkové …více»

Účastníci zájezdu

Účastníci zájezdu
9. 12. 2007 Knižní tipy
Mladá průvodkyně cestovní kanceláře, několik manželských párů, dvě studentky, dva homosexuálové, poslanec, spisovatel a přinejmenším čtyři literární kritici — to jsou hlavní postavy úspěšného románu Účastníci zájezdu …více»

Mistrovství ČR v přípravě bramborového salátu

Mistrovství ČR v přípravě bramborového salátu
8. 12. 2007 Novinky
Více než 600 návštěvníků přilákalo první prosincovou sobotu do středočeské obce Mratín Mistrovství ČR v přípravě bramborového salátu – HELLMANN´S Cup 2007.  …více»

TV NOVA má svůj song

TV NOVA má svůj song
8. 12. 2007 Novinky
Televize Nova přichystala pro své diváky, a nejen pro ně, další překvapení. Po otevření jednoho z nejmodernějších zpravodajských center v Evropě, spuštění filmového kanálu Nova Cinema a nové, velmi úspěšné podzimní televizní …více»

Castingy soutěže X Factor skončily

Castingy soutěže X Factor skončily
8. 12. 2007 Televizní tipy
Největší hledání pěveckých talentů v dějinách České republiky má za sebou svou první část. V pondělí 2. prosince skončily v pražském Kongresové centru castingy nové soutěže s názvem X Factor. Zájem stát se novou hvězdou pěveckého  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !