Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 18.01. 2022
Dnes má svátek Vladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Ikona světového módního návrhářství - Cynthia Rowley

Ikona světového módního návrhářství - Cynthia Rowley
15. 11. 2007 Úspěšní lidé
Cynthia Rowley patří mezi nejúspěšnější a nejrespektovanější americké designérky. Narodila se v Illinois a první model navrhla už ve svých 7 letech. Vystudovala School of the Art Institute of Chicago a během studia prodávala své modely do  …více»

Martin Dejdar v hlavní roli filmu Učitel tance

Martin Dejdar v hlavní roli filmu Učitel tance
14. 11. 2007 Televizní tipy
Do plicního sanatoria přichází taneční mistr Majer. Jeho diagnóza je vážná. Tuberkulóza. Místo, aby se podal své nemoci, začne proti ní aktivně bojovat tancem. Postupně získává na svou stranu všechny pacienty, kteří doposud  …více»

Vánoce 2007, oslavte Vánoce už 6. prosince

Vánoce 2007, oslavte Vánoce už 6. prosince
13. 11. 2007 Ze společnosti
Blíží se čas Vánoc. Vánoce 2007 je společensko charitativní akce, která se připravuje již letos posedmé, opět v Broumově a akce je pro všechny, kteří chtějí oslavit vánoční svátky v předstihu a udělat si radost z příjemně prožitého  …více»

11 důvodů, proč kupovat biopotraviny

11 důvodů, proč kupovat biopotraviny
12. 11. 2007 Ze společnosti
Hospodářská zvířata chovaná intenzívním způsobem jsou denně krmena antibiotiky, hormony, léky proti parazitům a jinými léčivy bez ohledu na to, zda jsou nemocná nebo ne. Tyto látky pak přecházejí do jejich masa a mléka a následně  …více»

Svatomartinská vína otevřena

Svatomartinská vína otevřena
10. 11. 2007 Ze společnosti
Svátek svatého Martina, 11. listopad, se již stal nedílnou součástí kalendáře každého vinaře či milovníka vína. Nejen o přísloví s bílou peřinou je svátek sv. Martina. Již z dob císaře Josefa II. pochází tradice začínat  …více»
 

Kouzlo v Japonsku skončilo harakiri - Poulíčková probodla Kožíška!

Kouzlo v Japonsku skončilo harakiri - Poulíčková probodla Kožíška!
10. 11. 2007 Ze společnosti
Modelka Martina Poulíčková probodla v Japonsku při závěrečném kouzle iluzionistu Pavla Kožíška. Na Světovém poháru bavičů, kde před lety náš mág vyhrál titul mistra světa, japonští diváci opravdu nevěřili svým očím. Pavel Kožíšek …více»

Hans Beck, „OTEC“ figurek PLAYMOBIL

Hans Beck, „OTEC“  figurek PLAYMOBIL
9. 11. 2007 Úspěšní lidé
Hans Beck se narodil v roce 1929 v Thüringenu jako nejstarší syn samostatného obchodníka. Rád pozoroval své mladší sourozence při hraní a již brzy se sám chopil nářadí, aby pro ně vyrobil hračku. …více»

CD MAXIM TURBULENC 2008

CD MAXIM TURBULENC 2008
4. 11. 2007 Novinky
Největším hitem alba je písnička Husárek v „duetu" s EVOU PILAROVOU. Dalším unikátním kouskem je nahrávka Mží ti do vlasů (pův. Ladislav Štaidl) a následují je další povedené písničky: Já už jdu, Já jsem muzikant,  …více»

Test národa opět na obrazovkách TV Nova

Test národa opět na obrazovkách TV Nova
4. 11. 2007 Televizní tipy
Představitelé národů bývalého Československa opět poměří své síly v největším mezinárodním vědomostním testu. Dokáží Slováci obhájit loňské vítězství? Zvítězí tentokrát Češi? Napínavé odvetné utkání  …více»

Pražský výběr II. – pokračování legendy

Pražský výběr II. – pokračování legendy
3. 11. 2007 Kultura
Po více než roční odmlce se na české hudební scéně znovu objeví Michael Kocáb jako frontmann skupiny Pražský výběr II. Tato kapela svou tvorbou i hudebním projevem volně navazuje na českou rockovou legendu Pražský výběr, patřil …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !