Do historie české a slovenské populární hudby se zapsal hity jako „Po schodoch“, „Štěstí je krásná věc“, „Cigaretka na dva ťahy“, „Srdce jako kníže Rohan“, „Nebude to také ľahké“, „Milovanie v daždi“.
Právě tyto skladby si budou moci fanoušci Richarda Müllera na podzim opět poslechnout naživo.
„Vloni jsem vystupoval na pár festivalech s rockovější verzí svých písní a atmosféra vystoupení, ohlas diváků i nálada v kapele mne nakoply a daly chuť zase živě hrát. Na příští rok sice chystám nové album, ale repertoár tohoto turné bude složený ze známých věcí, které u vás bodovaly v průběhu celé mojí kariéry. Velmi se na to těším!“ dodává Richard Müller k plánovanému turné.
Poslední koncert v české metropoli absolvoval Richard Müller s americkými muzikanty za zády v prosinci roku 2005. Richard Müller se nyní vrací s kapelou složenou ze slovenských kolegů jako je virtuóz na foukací harmoniku a bluesman Erich Boboš Procházka , kytarista Peter Markuljak či Richardův dlouholetý spolupracovník Juraj Kuchárek a baskytarista Braňo Valanaský. Koncerty Richarda Müllera slibují vyjímečnou audiovizuální a hudební show, která bude prezentací jeho hudební kariéry. Konečný playlist koncertů momentálně vzniká, ale již nyní je část dramaturgie známa. Zazní „Plesový marš“, „Milovanie v daždi“, „Srdce jako kníže Rohan“, „Nebude to také ĺahké“, „Spočítaj ma“, „Cigaretka na dva ťahy“, „Štěstí je krásná věc“, „Nahý“ a samozřejmě „Po schodoch“.
Sestava kapely: Erich Boboš Procházka – foukací harmonika, Peter Markuljak – kytara, Braňo Valanský – baskytara, Juraj Kuchárek – bicí
Likér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Bramboráky - nejoblíbenější recepty
Hrajte s námi SUDOKU online !
Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026









