Aby sportoval, to Marka ani nenapadne. Bude mu dostatečnou motivací pro změnu života strach ze zdravotních důsledků nadváhy? Marek má ve svých dvaadvaceti letech téměř 150 kg. Tvrdí, že má k tloustnutí genetické dispozice už od dětství. Také ale sebekriticky přiznává, že si za svou nadváhu může i sám, miluje totiž jídlo z fast foodů a také českou kuchyni. Tu si dopřává většinou v restauraci, protože sám si nevaří.
 Mezi Markova oblíbená jídla patří omáčky, knedlíky, bůček, tatarák a maso obecně. K tomu si s chutí dá jedno či dvě piva a tvrdý alkohol také neodmítne.
Mezi Markova oblíbená jídla patří omáčky, knedlíky, bůček, tatarák a maso obecně. K tomu si s chutí dá jedno či dvě piva a tvrdý alkohol také neodmítne. „Do pořadu Jste to, co jíte mě napadlo jít ve chvíli, kdy mi doktor na prohlídce řekl, že mi doporučuje bandáž žaludku. Toho jsem se lekl a rozhodl jsem se, že to zkusím ještě jinak,“ popisuje Marek a dodává: „Největší strach mám, že budu jednou tak velký, že už se o mě bude muset někdo starat. To bych fakt nechtěl!“
Dokáže se však vzdát pohodlného studentského života plného nezdravých potravin a pivních radovánek? Přinutí se pravidelně cvičit?
 
         Likér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Likér ořechovka - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější recepty
Bramboráky - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !
Hrajte s námi SUDOKU online ! Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026
Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026









 
  





 
 



 
            	   
            	   
            	  