Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Blíženci - roční horoskop na rok 2023Blíženci - roční horoskop na rok 2023
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 01.06. 2023
Dnes má svátek Laura
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Štěstí je dost pro každého

22. 05. 2023 | Knižní tipy
Název: Štěstí je dost pro každého
Podtitul: Najděte to své
Autor: Johnson Gail Pamela
Datum vydání: 06. 04. 2023
Nakladatelství: Grada
Formát: 130 × 190 mm
Počet stran: 240
Vazba: Brožovaná vazba
Cena: 314 Kč

Také jste již unaveni pozitivním myšlením, seznamy úkolů nebo vědecky podloženými knihami o štěstí, které nefungují? Pak si určitě zamilujete tuto knihu, v níž najdete jednoduchý a hlavně realistický přístup ke zlepšení svého života.

Všichni toužíme po štěstí a šťastném životě. Lidé si myslí, že štěstí je nějaký výjimečný a jedinečný pocit, tak tomu ale není. Skutečný způsob, jak se cítit šťastnější, je rozšířit svou definici štěstí a správně nastavit své myšlení. Zkrátka naučit se přemýšlet jinak.

Štěstí je dost pro každéhoAutorka vás na příbězích skutečných lidí provede praktickými principy štěstí, které pomohly tisícům lidí, a ukáže vám, jak je jednoduše aplikovat v běžném životě. Štěstí totiž máme na dosah. Otázka je jen, jak ho najít. A s tím vám poradí tato kniha, která je praktická, snadno se čte – a funguje!

O autorce knihy

Štěstí je dost pro každého


Pamela Gail Johnson v roce 1998 založila Společnost šťastných lidí (Society of Happy People) a stala se obhájkyní šťastného života. Protože je sama poměrně šťastná žena, zeptala se: Kde jsou všichni ti šťastní lidé?
Vytvořila první svátky štěstí, které nyní slaví miliony lidí na celém světě: Den, kdy se děje štěstí, Měsíc, kdy se děje štěstí, a Týden honu za štěstím.
Často vystupuje v televizních stanicích, jako jsou ABC, CBS, NBC, CNN, v rádiích a v podcastech, a o její práci psaly časopisy, noviny i online publikace.
Pameliny pracovní zkušenosti zahrnují činnost v oblasti obchodního rozvoje pro Hazelden Foundation, Staples a American Express. Za své prodejní výsledky získala mnoho ocenění.


Ukázka z knihy Štěstí je dost pro každého


Jedna pověst původních obyvatel Ameriky vypráví, jak kolem sebe bůh shromáždil své zvířecí rádce, aby mu pomohli vymyslet, kam před lidmi schovat tajemství šťastného života.
Nejprve se zeptal orla: „Kam ho mám schovat?“
Orel odpověděl: „Ukryl bych ho na vrcholu nejvyšší hory. Tam ho lidé nikdy nenajdou.“
Bůh se nad tím zamyslel, ale zapochyboval: „Jednoho dne se tam nějaký člověk dostane.“
Zeptal se tedy mušle: „Kam ho mám schovat?“
„Já ho ukryju na dno nejhlubšího oceánu,“ nabídla se mušle.
Bohu to připadalo jako lepší nápad, ale nakonec zase zaváhal: „I tam se člověk jednou dostane.“
Pak před něj předstoupila moudrá sova. „Sama ho tam sice neodnesu,“ pravila, „ale možná bys ho mohl ukrýt na Měsíci.“
Bůh to zvážil, dospěl však ke stejnému závěru jako předtím: „Ne, i tam se lidé jednou vypraví.“
Po chvíli přemýšlení se ozvala skromná vačice. „Možná,“ řekla tak tiše, že ji skoro nebylo slyšet, „by se to tajemství dalo schovat do lidského srdce.“ Ostatní zvířata užasle mlčela.
A bůh pravil: „Jsi chytrá, vačice. To je to poslední místo, kam se člověk podívá.“Tuto knihu Štěstí je dost pro každého zakoupíte v knihkupectví a na internetových stránkách nakladatelství Grada.
Vendula Flassig Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Štěstí je dost pro každého:

Štěstí je dost pro každého
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Batoh