Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

TV NOVA má svůj song

8. 12. 2007 | Novinky
Televize Nova přichystala pro své diváky, a nejen pro ně, další překvapení. Po otevření jednoho z nejmodernějších zpravodajských center v Evropě, spuštění filmového kanálu Nova Cinema a nové, velmi úspěšné podzimní televizní grafice Vy jste naše hvězdy, založené na galerii portrétů herců a nováckých diváků, teď přichází se svou vlastní písní.

Jmenuje se Vy jste naše hvězdy, protože vychází z hudebního motivu i motta nové grafiky, a ve slavnostní premiéře ji na sobotním vyhlašování Českého slavíka, 8. prosince 2007, zazpívali Petr Kolář s Lucií Vondráčkovou. Pro oba zpěváky to rovněž bude společná premiéra – jejich první duet.

TV NOVA „Chtěl bych poděkovat televizi Nova, že mi dala příležitost zazpívat si písničku, která s touto oblíbenou televizí úzce souvisí. Uvítal jsem možnost zazpívat si příjemný duet s Lucií Vondráčkovou a znovu pracovat se skladateli, Tadeášem Věrčákem a Martinem Němcem, s nimiž se znám ještě z dob společného hraní v kapele Precedens. Přál bych si, aby se píseň Vy jste naše hvězdy měla velký úspěch a hodně se hrála, jak na Nově, tak v rádiích,“ prohlásil po dnešní jevištní zkoušce v pražské Státní opeře zpěvák Petr Kolář.

Proces od počátečního nápadu, hledání způsobu, jak píseň pojmout, až po výběr vhodných autorů, trval v naprostém utajení řadu měsíců. Výsledkem je příjemná písnička, využívající hudební motiv a značku, vytvořené v rámci výroby nové grafiky. Text napsal Tomáš Belko, hudbu složili Tadeáš Věrčák a Martin Němec. Autoři věří, že se písnička TV Nova Vy jste naše hvězdy divákům zalíbí a že brzy zazní i v hitparádách českých rádií.

S Lucií Vondráčkovou a Petrem Kolářem se diváci TV Nova mohou setkat také v pondělí 10. prosince v pořadu Snídaně s Novou.

Zdroj: TV NOVA

ZUZI
Chytrá Žena.czTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !